Bu acıyı en iyi o anlatabilirdi

Geçtiğimiz ay evladını kaybeden Motorsiklet Yarışçısı Kenan Sofuoğlu, Dağlıca'daki şehitler için anlamlı bir paylaşım yaptı.

Bu acıyı en iyi o anlatabilirdi

2 ağabeyinin ardından geçtiğimiz ay evladını da kaybeden Motorsiklet Yarışçısı Kenan Sofuoğlu, Dağlıca'daki terör saldırısı 16 şehidimizi duygu yüklü satırlarla andı. 

Sofuoğlu, "Sen Dağlıca'da ölürken biz o ara çay içiyorduk" başlığıyla yayınladığı paylaşımını kendisine gönderen Bekir Yunus Uçar'a teşekkür ederek, şunları yazdı: 

"Şehidim, sen o zırhlı olup da zırhı seni koruyamayan aracın tekerlekleri mayına bastığı anda biz evde çay içiyorduk. 
Bir ses duyuldu sanki evet ama rüzgardan kapı çarptı sandık.

O an sen şehit olmuşsun ya hiç anlamadık. 
Şehidim, sen o akşam 16 Şehit silah arkadaşınla mayına doğru hızla giderken biz Manisa'da yerli üzüm mü daha tatlı diğerleri mi onu yeyip tartışıyorduk. Az bir acı hissettik o an ama üzümün çekirdeği sandık. 

Şehidim, sen şehit olurken biz Adana'da rakıya az daha buz istiyorduk. Bilirsin bu meret başka türlü içilmez. Bir an sızladı evet dişimiz ama kusura bakma buzlu rakı dokundu sandık.

Şehidim, sen Dağlıca'da geceden karanlık o zırhlıda dua mırıldanan dudaklarınla ilerlerken biz İstanbul'da gece kulübü'nün kapısında bodyguardlarla boğuşuyorduk. Bizim de zor bir anımızdı. O telaştan patlayan mayının sesini duyamadık. 

Şehit Komutanım, sen 16 evladınla zehir zıkkım kokan o araçlardayken biz de Kordon'da trafikte sıkışmış kalmış çile çekiyorduk. Korna sesleri, barlardan savrulan çığlıklar derken inan patlamayı fark edemedik bile, kusura bakma artık. 

Şehidim, Şehitlerim. Bizim huzurumuzu, rahatımızı bir türlü sağlayamadınız gitti. Aşk olsun size. 

Yazar: Haberci
kenan sofuoğlu dağlıca paylaşımı evlat acısı çeken Kenan Sofuoğlu yürekleri dağladı
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı