Esra Erol şehitler için haykırdı

Ünlü Sunucu Esra Erol, şehit haberleri üzerine sitem dolu açıklamalar yaptı.

Esra Erol şehitler için haykırdı

Hakkari'den ve ardından Iğdır'dan gelen şehit haberleri, her kesimin içini yakmaya devam ediyor. Haberlere karşı haykıran Ünlü Sunucu Esra Erol, vatan evlatlarının evlarına dönmesini istedi. 

Iğdır'dan gelen şehit polis haberleri ve dün yaşadığımız Dağlıca acısına katlanamayan Sunucu Esra Erol, Twitter hesabından paylaşımlar yaptı. PKK'ya beddua da eden Erol, "Ne yazayım, ne söyleyeyim bilemiyorum. Evladımı, evlatları düşünüyorum. Korkuyorum artık! Evlatlarını yitiren aileleri anneler, babaları aileleri düşünüyorum. Allah yar yardımcıları olsun, sabır versin ama bitsin artık ne olur bitsin #vatanım #topragımda huzur istiyorum" diye yazdı.

Erol paylaşımlarını, "Haince, kaddarca, alcakca saldiri sonucu 11 #polisimiz şehit olmuştur. Bitsin artık dursun silahlar. PKK kökün kurusun! Bitsin artııııkk!!!! Allah vatanı, bu ülkeyi koruyan Polisimi, Askerimi korusun. Silahsız, ölümsüz acısız çözüm istiyoruz. Askere giden vatan evlatları evlerine dönsünler, ailelerine ocaklarına kavuşsunlar ne olur" diyerek tamamladı. 

Esra Erol'un profiline siyah kurdele, kapak fotoğrafına ise Türk bayrağı koyduğu görüldü.

Yazar: Haberci
Esra Erol esra erol şehitler paylaştı
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.