Hasan Doğan sezonunun fikstürü çekildi

TFF Merhum Başkanı Hasan Doğan'ın isminin verildiği, Spor Toto Süper Lig 2015-2016 sezonu fikstür çekimi yapıldı.

Hasan Doğan sezonunun fikstürü çekildi

Spor Toto Süper Lig'de Türkiye Futbol Federasyonu'nun  (TFF) merhum başkanı Hasan Doğan'ın adının verildiği 2015-2016 sezonunun fikstürü çekildi. 

Spor Toto Süper Lig 2015-16 Hasan Doğan sezonu açıldı. Geçen sezon Spor Toto Süper Lig, Beşiktaş'ın vefat eden efsane başkanı 'Süleyman Seba'nın ismiyle yapılmıştı. Bu yılki açılış, Borsa İstanbul'da çalınan sembolik gong'la başladı. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, burada yaptığı konuşmada, yeni sezonun tüm kuluplere hayırlı olmasını belirterek, "Federasyon olarak amacımız tüm kulüplerin Borsa'da işlem görecek seviyeye gelmesi. Bunun için de çalışmalar yapıyoruz" dedi.

SALDIRIYA DEMİRÖREN VE GÜMÜŞDAĞ'DAN TEPKİ

Fenerbahçeli milli oyuncu Mehmet Topal'a yapılan saldırıyı da kınayan Demirören, "Bu saldırı sevgili Mehmet Topal'a değil, Türk futboluna yapılmıştır. Hem Fenerbahçe'ye hem de Mehmet Topal'a yapılan saldırıyı kınıyorum" dedi. 

Saldırıyı kınayan diğer bir isim Vakıflar Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ oldu. Gümüşdağ yaptığı konuşmada, 2015-16 sezonu öncesi yaşananların futbolun içinde olmasını istemediklerini belirterek, "Centilmenligin üst seviyede olacağı bir sezon diliyorum. Hep beraber bu olayların altından kalkacağız" diye konuştu.

 

Yazar: Haberci
tff lig fikstürü 2015-2016 hasan doğan sezonu yıldırım demirören göksel gümüşdağ
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı