escort bayan

Kırşehir'de devlet her koldan denetimde

Kırşehir'deki belediye ve kamu yatırımları en ufak bir aksamaya uğramadan bitirilmek için çalışmalar yapılıyor. Belediye başkanı ile Vali, denetimlerini sürdürüyor.

Kırşehir'de devlet her koldan denetimde

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci'den sonra, Vali Şentürk'de yatırımları incelemek için kolları sıvadı. Başkan belediye yatırımlarına, Vali de kamu yatırımlarını didik didik inceliyor.

BAŞKANDAN SONRA VALİ
Kırşehir'de belediye çalışmalarını inceleyen Başkan Yaşar Bahçeci'yi 'Hafiye Başkan' diye haber yapmamızın ardından, Vali Necati Şentürk'de denetime çıktı. Şentürk, Akpınar İlçesi'ndeki kamu yatırımlarını inceleyip, detaylı rapor aldı. 

KAYMAKAM BRİFİNG VERDİ
Vali Necati Şentürk, İl Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül'ün de eşlik ettiği Akpınar İlçe ziyaretine Kaymakamlık ziyaretiyle başladı. Kaymakam Vekili Murat Aydın'dan ilçedeki yatırım ve gelişmelerle ilgili brifing alan Şentürk, devam eden yatırımların tamamlanmasının ilçenin gelişmesine önemli katkı sağlayacağını ve insanlarımızın hayat standartlarını yükseleceğini söyledi.

KAMU PERSONELİNİ UYARDI
İlçede görev yapan kamu personelinin vatandaşlarımıza her konuda yardımcı olması gerektiğini belirten Vali Necati Şentürk, "Kamu kurumlarımız, vatandaşlarımıza hizmet etmek için vardır. Vatandaşlarımızın sorunları çözülemiyorsa mutlaka bize iletin. Akpınar'da eğitimin ve sağlığın kalitesini yükseltmek için çalışmalar yürütüyoruz. Tarım ve hayvancılığın büyük ölçüde yapıldığı ilçemizdeki sulama sorununu giderecek göletler ve planlamalar yapıyoruz. Hep birlikte çalışırsak sorunları daha kolay çözeriz" dedi.

YATIRIMLARI TEK TEK GEZDİ
Vali Şentürk ve beraberindekiler daha sonra Akpınar'daki eski hükümet binasında, Akpınar Ortaokulu'nda, müftülük binası inşaatında ve yapımı devam eden Akpınar Entegre Devlet Hastanesi inşaatında incelemelerde bulundu. Vali Şentürk, inceleme yaptığı yerler hakkında yetkililerden bilgiler alıp, aksayan bir işlem olup olmadığını sordu. 

Vali Şentürk, son olarak İlçe Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret ederek, bazı güvenlik konularıyla ilgili bilgi aldı.

Yazar: Haberci
kırşehir valisi Necati Şentürk Akpınar ilçesi yatırımları vali ve belediye başkanı hafiye gibi çalışıyor
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.