Stratejiler iç çatışma üzerine kuruldu

Kamu Yönetimi Uzmanı Aydın Kol, Türkiye'nin içine çekilen durumdaki stratejileri yorumladı. Kol, iç çatışma ve güvenlik uyarısı yaptı.

Stratejiler iç çatışma üzerine kuruldu

Üst akılın son projesi terör ve iç çatışma üzerine kurulmuştu. Zira şöyle birkaç yıl öncesine döndüğümüzde Gezi olaylarındaki algı manipülasyonu “Diktatör”, 17 -25 Aralık operasyonunda ise “Hırsız” odaklı olduğunu açık bir şekilde görülecektir. 

Gezi olaylarında farklı pozisyonda olan Cemaat 17-25 Aralık ile birlikte Recep Tayyip Erdoğan karşıtlığı cephede aktif olarak rol almaya başlamıştır. Türkiye’nin IŞID’e destek verdiği yönündeki haberleri özellikle yurtdışına servis ederek. 
Seçimden hemen sonra şu an Meclis Başkanvekili olan Şafak Pavey’in HDP’nin Eş Genel Başkanına Ak Partiye atfen söylediği “salladık” lafı hala hafızalarımızda şu andaki tüm senaryo “yıkmak” üzerine. 

Bu kirli ittifakta kim yok ki; dün birbirlerine küfredenler kumpas kuranlar şimdi aynı kadroda. İsrailden Almanya’ya FETÖ’den IŞID’e CHP’den HDP’ye MHP’den PKK’ya kadar ne kadar Recep Tayyip Erdoğan düşmanı varsa hepsi aynı çizgideler.

Şimdi tüm stratejiler...

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yazar:
aydın kol Türkiyenin geleceği ve stratejiler
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.