Göl üzerinde su jeti keyfi

Burdur Gölü üzerinde yapılan su jeti etkinliği renkli görüntüler oluşturdu. Vatandaşların ilgisini gören etkinlikte heyecanlı anlar yaşandı.

Göl üzerinde su jeti keyfi

Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) ve Burdur Belediyesi işbirliğinde düzenlenen Türkiye Su Jeti ve Flyboard Şampiyonası renkli görüntülere sahne oldu. Burdur Gölü’nde şenlik havasında gerçekleştirilen etkinlikte Türkiye’de ilk defa hava, deniz ve karada aynı anda organizasyon düzenlendi. Yamaç Paraşütçüleri havada gösterilerini yaparken, karada motosiklet ve bisiklet tutkunları tur düzenledi. Burdur Gölü’nde ise Su Jetleri ve Flybord gösterileri aynı anda gerçekleşti. 

Şampiyonada sporcular flyboard ile gölde çeşitli akrobasi hareketleri gerçekleştirdi. Süpermen kostümü giyerek Türk bayrağı taşıyan sporcunun gösterisi izleyicilerden alkış alırken bir sporcu da flyboard üzerinde asker selamı verdi. Şampiyonayı büyük bir ilgiyle takip eden Burdurlular, DJ Ceren Özdemir’in çaldığı müziklerle hoş vakit geçirdi.

Türkiye Motosiklet Federasyonu ve Burdur Belediyesi işbirliğinde Burdur Gölü’nde ilk defa Türkiye Su Jeti ve Flyboard Şampiyonası düzenlediklerini Belirten Başkan Ercengiz, “Bundan sonra da Su Jeti ve Flyboard Şampiyonasını Burdur Gölü’nde düzenlemeye devam edeceğiz. Kazasız belasız şampiyonayı tamamladık. Güzel bir organizasyon oldu. Hemşehrilerimiz bizi yalnız bırakmadı. Şampiyonada dereceye giren sporcuları tebrik ediyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yazar: Haberci
burdur gölü göl üzerinde su jeti burdurda şampiyona görüntüleri
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.