Alkışlar İstanbul İtfaiyesi personeline

İstanbul İtfaiyesi, Artvin'deki görevden dönerken Samsun'da gördüğü kazaya müdahale ederek, yaralıları araçtan kurtardı ve vatandaşlardan takdir topladı.

Alkışlar İstanbul İtfaiyesi personeline

Hopa'da yaşanan sel felaketinin ardından görevli olarak Artvin'e giden İstanbul İtfaiyesi ekipleri, dönüş yolunda Samsun Çarşamba'da yaralamalı bir kaza gördü. Ekipler olaya anında müdahale ederek, hurdaya dönen araçtan vatandaşları çıkardı. 

Artvin – Hopa’da yaşanan sel felaketinin ardından bölgede ki çalışmalarını bitirerek İstanbul’a dönen Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri yolda da bir kazaya anında müdahale etti. Artvin’de 25 Ağustos’ta yaşanan sel felaketinin ardından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın talimatıyla bölgeye giden İBB İtfaiye ekipleri İstanbul’a dönerken yolda trafik kazasıyla karşılaştı. Samsun ile Çarşamba ilçesi yolu arasından meydana gelen kazayı gören İBB ekipleri anında kazaya müdahale ederek yaralıları kurtardı.

Kurtarılan vatandaşlardan durumu acil olan bir yaralının hastanedeki tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı, diğerlerinin ise sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. 

İtfaiye ekiplerinin bu sorumluluğu, çevredeki vatandaşların da takdirini topladı.

Yazar:
İstanbul İtfaiyesi alkış istanbul itfaiyesi Samsun'da hayat kurtardı
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı