Bayram tatiliyle ilgili flaş açıklama

Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Bakanlar Kurulu Toplantısı'nda Kurban Bayramı tatilinin uzatılmasıyla ilgili karar alınabileceğini söyledi.

Bayram tatiliyle ilgili flaş açıklama

Vahdet Gazetesi'ne bakanlığıyla ve ülke gündemiyle ilgili röportaj veren Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, önümüzdeki Bakanlar Kurulu'nda resmi tatilin uzayacağını söyledi. 

15 Eylül 2015 Salı günü yapılacak Bakanlar Kurulu toplantısında toplantısında resmi bayram tatili uzatılacağı belirtiliyor. Bakan Yalçın Topçu, "Önümüzdeki Bakanlar Kurulu'nda resmi bayramın pazartesi, salı ve arifeye gelen Çarşamba gününü de kapsayacak şekilde uzatılacak" dedi. Böylelikle Kurban Bayramı tatili 7 gün olacak.

Resmi karar çıkana kadar ise Kurban Bayramı tatili günleri şöyle: 23 Eylül'de yarım gün çalışacak olan resmi kuruluşlar, Kurban Bayramı'nın ilk günü olan 24 Eylül Perşembe, ikinci günü 25 Eylül Cuma, üçüncü günü 26 Eylül Cumartesi ve son günü 27 Eylül Pazar günü tatil olacak. Resmi tatilin sona ermesiyle birlikte 28 Eylül Pazartesi günü tekrar işbaşı yapılacak.

Yazar: Haberci
kurban bayramı tatili kaç gün bakan yalçın topçu kurban bayramı tatili açıklaması
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.