AK Partili kadın başkan şehitlerden özür diledi

AK Partili Kadın Kolları Başkanı, 'Özür dilerim Şehidim' diye başladığı ve 'Affedin bizi' diye bitirdiği açıklamada öyle şey söyledi ki.. Buyurun okuyun.

AK Partili kadın başkan şehitlerden özür diledi

AK Parti Samsun İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, "Özür dileriz şehidim" diye başlayan bir açıklama yaptı. Keser, yazısını da 'Affedin bizi' diye bitirdi. 

Terör olaylarının arttığı şu günlerde gelen şehit haberleri de canları yakmaya devam ediyor. Bazı siyasilerin şehit üzerinden siyaset yapmasına da milletin çoğu anlam veremiyor. İşte böyle bir süreçten geçilen şu günlerde, AK Parti Samsun İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, bir açıklama yaptı.

Keser, "Özür dileriz şehidim" diye başladığı cümlesine, "Sen canını verirken biz seni düşünemezdik, tatil yapmamız lazım bütün sene ev araba alabilmek için çalıştık dinlenmemiz gerekti. Sen nöbet tutarken geceleri vatan için canınla biz eğlencemizden geri kalamazdık, stres atmamız gerekti. Sen canınla belki çektiğin evlat ana baba eş hasretiyle yanarken seni siyasete alet etmek lazımdı, AK Parti hükümetini yok etmek için" diye devam etti. 

Vicdanların rafa kaldırıldığını dile getiren Keser, cümlesini şöyle tamamladı: "Vicdanlarımızı rafa kaldırdık biz 'Ay yinemi şehit var deyip' haydi tam sırası 'AK Parti'ye, Cumhurbaşkanı'na yüklenme zamanı' deyip alet ettik sizi biz. Hakkınızı helal edin derken ön saflarda bulunduk. Eder misiniz ki? 

Bu kadar can yanarken siyaseti alet edip insanları karalamaya çalışanlara gün birlik ve beraberlik günüyken kürt türk ayrımı yapanlara, AK Parti üzerinden beraber olup insanlık adına el ele vermek varken karalama siyaseti yapıp bunu kullananlara 'ağaçlar için sokağa çıkıp' şimdi solan fidanlarımız can verirken umursuz olanlara Lanet olsun. Şehidim özür dileriz. Affedin Bizi" 

Yazar:
AK Parti Samsun İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser AK Parti'den şehit için yazı Özür dileriz şehidim yazısı
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı