Kulüpler teröre karşı birlik oluyor

Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ, 18 kulübün başkanıyla irtibat halinde olduğunu belirterek, teröre karşı futbol ile anlamlı bir mesaj verileceğini söyledi.

Kulüpler teröre karşı birlik oluyor

Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ, yaşanan terör olayları ve futbol gündemiyle ilgili bir değerlendirmede bulundu. 

Vakfın resmi internet sitesinden yapılan Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ imzalı açıklamada, "Son günlerde hepimizi yasa boğan terör olaylarına karşı Kulüpler Birliği olarak birlikte ve kenetlenmiş bir duruş sergilememiz gerektiğini, hepimiz için kutsal ve paha biçilmez değeri olan ülkemizde, futbol ailesi olarak da birlikte ve omuz omuza olduğumuzun anlaşılması gerektiğini düşünüyorum" denildi.

TERÖRE KARŞI BİRLİKTEYİZ
Futbolun milyonlarca insanın takip ettiği bir platform olduğuna dikkat çekilen açıklamada Gümüşdağ, "Halka bu güçlü mesajı verebilmek için bu hafta oynanacak tüm maçlarda, sadece süperlig değil, tüm lig maçlarında, ortak bir söylemi göğüslerimizde taşımak mesuliyetimiz var. Futbolun gündemine, bugünlerde çok ihtiyacımız olan birlik ve beraberlik mesajının taşınması için, futbol ailemizin tüm ferdlerini “Teröre karşı birlikteyiz” duruşuna destek olmaya davet ediyorum" dedi.

ORTAK SLOGANLA SAHAYA ÇIKILACAK
Bütün takımların sahaya ayrı sloganı taşıyan pankart ve ısınma tişörtleriyle çıkacağını ifade eden Başkan Gümüşdağ, "Bunun için 18 kulüp başkanımızla irtibat halindeyim ve kendilerinden destek istiyorum. Temennim odur ki, bu hafta futbol sayesinde bu güçlü mesaj, ülkemizin teröre karşı sımsıkı kenetlendiğinin bir simgesi olacak ve bu vesileyle tüm futbol ailesini, terörün her türlüsüne karşı daha yüksek sorumluluk taşımaya teşvik edecektir" ifadelerini kullandı. 

Yazar:
kulüpler birliği terör çağrısı futbol kulüplerinin ortak eylemi teröre karşı birlikteyiz
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.