Halit Evin İmam Hatip'te sona doğru

Sakarya'ya iş adamı Halit Evin tarafından yaptırılan İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesi'nin inşaatında sona yaklaşılıyor. Belediye, çevre düzenlemesine başlayacak.

Halit Evin İmam Hatip'te sona doğru

Sakarya'nın Erenler İlçesi'nde yapımına devam eden Halit Evin İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesi, yakında öğrenci sesleriyle dolmaya başlayacak. Okul inşaatını ziyaret eden Sakarya Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, çevre düzenlemesinin talimatını verdi. 

Okul inşaat alanında incelemelerde bulunan Sakarya Belediye Başkanı Toçoğlu, şehrin eğitim konusunda ciddi bir birliktelik içerisinde olduğunu söyledi. Eğitim alanında ciddi yatırımların hayata geçtiğine dikkati çeken Toçolu, "Buraya şehrin tanınmış hayırsever iş adamlarından Halit Evin'in desteğiyle 2 okul kazandırıldı. Buranın yeni eğitim yılına yetiştirilmesi için gerekli adımlar atılıyor" dedi

ÇEVRE DÜZENLEMESİNE BAŞLANIYOR
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “İl Özel İdaresi’nden devrolunan arazide inşa edilen İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesi’nin tamamlanmasını şehrimizin tanınmış iş adamlarından Halit Evin üstlendi. Çok güzel bir çalışma olmuş. Biz de Büyükşehir olarak gerekli çevre düzenlemelerini tamamlayacağız. Büyükşehir ve Erenler Belediyelerimiz ile değerli iş adamı Halit Evin’in katkıları ile şehrimize son derece önemli bir eğitim kompleksi kazandırıyoruz” diye konuştu.

CİDDİ YATIRIMLAR VAR
Başkan Toçoğlu, “Eğitim alanında şehrimizde son derece önemli yatırımlar söz konusu. Şehrimizin eğitim kalitesini üst seviyelere çıkarmanın gayreti içerisindeyiz. Eğitim kalitesinin artmasıyla birlikte şehrimiz her alanda gelişimini de sürdürecektir. Hamdolsun bu alanda Sakarya’da ciddi bir birliktelikten bahsediyoruz. Tüm paydaşlarımız eğitim konusunda ciddi yatırımlar hayata geçiriyor. Bunun devamlılığı olacağına da inanıyorum. Şehrimize hayırlı olsun” dedi. 

Yazar: Haberci
Halit Evin yatırımları sakarya eğitim yatırımları halit evin imamhatip lisesi ve ortaokulu çalışmaları
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
safa     0000-00-00 akp yal..sı! kaz gelecek yerden tavuk esirgenir mi hiç.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.