AK Parti Kongresi'nden canlı yayın

AK Parti 5.'inci Olağan Kongresi'nden verdiğimiz canlı yayın sona ermiştir. Ayrıntılar için tıklayınız.

AK Parti Kongresi'nden canlı yayın

Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin 5'inci Olağan Kongresi'nin yapılacağı Arena Spor Salonu girişinde kendisini bekleyen partililere hitap etti. Davutoğlu konuşmasında 7 Haziran seçimlerinden bu yana geçen olaylara dikkat çekti. 

Başbakan Davutoğlu, Davutoğlu, "7 Haziran'dan bu yana neler olduğunu gördünüz, Büyük Türkiye hedefimiz var" diyerek başladığı konuşında, "Biz biriz, beraberiz ve hep birlikte Türkiye’yiz. Siz ki bu zor zamanda Türkiye’de sanki olağanüstü bir durum varmış gibi, kriz çıkarmaya çalışanlara karşı Türkiye’nin her yerden Ankara’ya aktınız. Anadolu’dan Rumeli’ye giden atalarınız gibi, büyük fethe yürüyen dedeleriniz gibi geldiniz. Hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Böyle zor zamanlarda Ak bayrağı, al bayrağı yüceltmekten gurur duyuyoruz. 7 Haziran sonrası çok senaryolar yapıldı. Bu ülkeyi kaosa sürüklemek için çok adımlar atıldı. Bunları iyi görmek lazım" ifadelerini kullandı.

    Salondan verdiğimiz canlı yayın sona ermiştir. Kongreyle ilgili haberlere siyaset kategorisinden ulaşabilirsiniz. Foto Galeri bölümümüzde de kongreden çok özel kareler yer almaktadır. Teşekkür ederiz.

Yazar:
AK Parti 5.'inci Olağan Kongresi Canlı Yayın Başbakan Ahmet Davutoğlu
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.