Erdoğan'a Karadeniz'de sevgi seli

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bazı programlara katılmak için geldiği memleketi Rize'de, hemşehrilerinin sevgi seliyle karşılaştı.

Erdoğan'a Karadeniz'de sevgi seli

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bazı programlara katılmak için Trabzon'a oradan da memleketi Rize'ye geldi. Karadenizlilerin Erdoğan sevgisi yol boyunca bitmedi. Erdoğan, vatandaşlarla sohbet edip, çocuklara oyuncak dağıttı. 

Rize'nin Güneysu ilçesinde halka hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, son günlerde artan terör olaylarına atıf yaparak, "Bunlar bizi hiçbir zaman yolumuzdan alıkoyamaz. Onların arkasında terör örgütleri var. Bizim arkamızda ise Allah var, halk var. Biz halkımızla, sizlerle beraber yürümeye devam ediyoruz" dedi.

Erdoğan'ın Güneysu İlçesi'ne geçişi sırasında, vatandaşlar sık sık aracını durdurdu. Yol kenarında bekleyen vatandaşlarla sohbet eden ve çocuklara oyuncak dağıtan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Güneysu Merkez Camisi önünde kendisini bekleyen vatandaşlara hitaben kısa bir konuşma yaptı.

Konuşmasında Hacı Hafız Yusuf Yılmaz adına yaptırılan caminin açılışı vesilesiyle uzun bir aradan sonra hemşehrileriyle bir araya geldiğini söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu ziyaretle, iki-üç gün ana baba ocağında dinlenme fırsatı bulmayı düşündüğünü de kaydetti. Cumhurbaşkanı Erdoğan Rize Valiliği ve Rize Belediyesi'nde bazı programlarının olduğunu, sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya geleceğini kaydetti.

BUNLAR DÜŞMEYE MAHKUM
Vatandaşların heyecanının kendisini gerçekten gururlandırdığını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Son dönemlerde özellikle ülkemizdeki bu terör belası hususunda biliyorum ki sizler de rahatsızsınız. Ama şunu unutmayın. Bilesiniz ki korkaklar için hiçbir zaman zafer yoktur. Bunların sakın güçlü olduğunu falan zannetmeyin ve alçakların çıkacağı tümsek düşüştür ve bunlar da düşmeye mahkumdur. Son dönemlerde yaptığımız operasyonlar geçici değildir" dedi.

ARKAMIZDA TERÖR YOK ALLAH VAR
Konuşmasında terör örgütlerine yönelik operasyonlara dikkat çeken Cumhurbaşkanı Erdoğan, operasyonların devam edeceğini belirterek, "Şu anda zaten bazı haberleri alıyorsunuz. Bu kararlılığımız aynı şekilde devam edecektir. Rehavet yok, ara vermek yok, aynı kararlılıkla devam edeceğiz. Bunların böyle sağda solda konuşmaları vesaire. Bunlar bizi hiçbir zaman yolumuzdan alıkoyamaz. Onların arkasında terör örgütleri var. Bizim arkamızda ise Allah var, halk var. Biz halkımızla yürüyoruz, sizlerle beraber yürümeye devam ediyoruz. Bunlardan endişe etmeyin, elhamdülillah güçlüyüz, hiç bundan endişeniz olmasın. Bunlara destek verenler de bunları yönetenler de er veya geç mağlup olacaklardır" diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hacı Hafız Yusuf Yılmaz Hoca adına yaptırılan camiye emeği geçenleri tebrik etti. Caminin açılışı cuma namazından sonra gerçekleştirilecek.

Yazar: Haberci
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Rize Güneysu hemşehrilerinden Erdoğan'a sevgi seli cami açılışı buluşturdu
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.