Bahçeli'den capscilere 'Modesa' malzemesi

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin mobese kameralarına, üzerine basa basa 'Modesa' demesi sosyal medyadaki caps (komik içerik) yapanlara yeni bir malzeme çıkardı.

Bahçeli'den capscilere 'Modesa' malzemesi

Sosyal medyada siyaset, magazin dünyası gibi ünlü isimlerin sözlerini komik içerikler hazırlayarak sunmak moda oldu. Caps denen bu içerikler, okuyanı gülümsetiyor. MHP Lideri Bahçeli son söylediği 'Püskevit' sözüyle binlerce capse konu olmuştu. Bahçeli'nin mobese kameralarına 'Modesa' demesi de, caps yapanlara yeni bir zemin hazırlayacağa benziyor. 

Basın açıklaması için kameraların karşısına geçen Devlet Bahçeli, gazetecilerin sorularını yanıtlarken MOBESE kamerasına "MODESA kamerası" dedi. "Osmanlı Ocakları adlı oluşumun bozkurt işareti yaparak protesto yürüyüşü gerçekleştiriyor. Bu konuda neler söyleyeceksiniz?" sorusunu cevaplayan Bahçeli'nin, "Türkiye'nin her tarafı kamera oldu Ne diyorlar ona 'Mobese sesleri duyuluyor' Modesa. Türkiye'nin her yeri Modesa'da oldu. Bu kadar modesa varken, buna rağmen o işaretleyiciler bulunamıyorsa, modesaları sökmek lazım" dedi. 

Devlet Bahçeli daha önce de seçim meydanlarında Püskevit gibi, pek çok dil sürçmesi ve gaflarıyla gündeme gelmişti. Bahçeli'nin Püskevit ile ilgili gafı sosyal medyada pek capse konu olmuştu. 

TERÖRLE MÜCADELE SİYASİ KARARDIR
Öte yandan Bahçeli, toplantıda ülke siyasetiyle ilgili de şunları söyledi: "Terörle mücadele kararı, yöntemi ve yürütülmesi dağınık ve koordinasyonsuz halde; ordunun, polisin, istihbaratın, diplomasinin veya adaletin değil topyekûn siyasal iktidarın uhdesindedir. Zira terörle mücadele siyasi bir karardır. AKP kadrolarının tarihi tökezlemelerine rağmen, Türkiye Cumhuriyeti ve Türk milletinde her türlü terörü ve güvenlik zafiyetini önleyecek kuvvet ve dirayet vardır. Olmayan şey bu kudreti terörizme karşı kullanacak olan siyasal iradedir. Açıkça beyan ve ilan ediyorum ki, Milliyetçi Hareket Partisi Türkiye’yi dirliğe, huzura, barışa ve güvenliğe ulaştırmak için iktidara taliptir" 

1 KASIM'DA İKTİDARA ADAYIZ
"Terörün kökünün kazınması ancak milliyetçi ruh ve akılla sağlanacaktır. Dökülen şehit kanlarının hesabı Milliyetçi Hareket Partisi tarafından mutlaka sorulacaktır. Çözüm süreci aksamasın kisvesi altında üstlendikleri görevleri kötüye kullanan, terörist faaliyetleri seyreden, silahları indiren, kademe kademe ricat eden, buna sebebiyet veren yetkisi ve makamı ne olursa olsun, herkesin adalet önünde yakasında tutulacaktır. Terör bitsin, Türkiye büyüsün isteniyorsa biz hazırız. Bölücülük yenilsin, millet yükselsin dileniyorsa biz göreve varız. Türkiye’nin geleceği için biz sorumluluk almaya istekliyiz. BOP’un Kürdistan sapkınlığı doğmadan boğulacaksa, 1 Kasım’da iktidara adayız" 

BAHÇELİ İÇİN SOSYAL MEDYADA YAPILAN BAZI CAPSLER

Yazar:
Devlet Bahçeli Bahçeli modesa gafı modesa caps püskevit caps
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.