Türkeş Bahçeli'nin koltuğuna oturdu

Partisinden ihraç edilen Tuğrul Türkeş, MHP Lideri Bahçeli'nin koltuğuna oturdu ve 'Babamın hesabını getirin' dedi. Bu görüntüler çok konuşulur.

 Türkeş Bahçeli'nin koltuğuna oturdu

Bakanlar Kurulu'na girme teklifine 'Evet' demesiyle partisinden ihraç edilen Alparslan Türkeş'in oğlu Tuğrul Türkeş ile Devlet Bahçeli'ye öyle bir video hazırlandı ki, izlemeden geçmeyin.

Gençosman Tv imzalı görüntülerde Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu, Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş ve MHP Lideri Bahçeli ekranlara geliyor. Kemal Sunal'ın bir filminden alıntı yapılan video caps'te (Komik Video) Türkeş'in Bahçeli'den koltuğu istemesi anlatılıyor. İlk olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan Bahçeli'yi uyarıyor ve 'Bu Koltuğa fazla güvenme, babanın oğlu birazdan buraya düşecek" diyor. Bahçeli tiplemesinden de, 'Babanın oğlu mu' diye çıkışması ekranlara geliyor. Bunun üzerine evet, 'Babanın öz ve öz oğlu diyor' cevabını alıyor.

Daha sonra görüntülere, Tuğrul Türkeş geliyor. Normalde Kemal Sunal'ın canlandırdığı sahnede kapıdan girerken montajlanan Tuğrul Türkeş'in ardında Davutoğlu görünüyor. Yavaş yavaş Bahçeli'nin oturduğu masaya ilerleyen Türkeş, 'Kalkasana babamın koltuğundan' diyor, Bahçeli kalkmayınca elini masaya vuruyor ve kalkmasını söylüyor. Komik olarak birleştirilen bu videoda masaya oturan Türkeş, elini masaya vurarak, 'Bana babamın hesabını getirin' diyor ve video müzik eşliğinde ekrana yansıyan görüntülerle sona eriyor. Video, 'Monte mizah amaçlı yapılmıştır, gerçekle hiçbir alakası yoktur, tamamen hayal ürünüdür' yazısıyla son buluyor.

İnternette binlerce kişinin izlediği bu videoyu kupurhaber.com okuyucularına sunmak istedik. Herhangi bir siyasi ile değil sadece mizah amaçlı haber yapılmıştır. 

 

 

Yazar:
Tuğrul Türkeş Devlet Bahçeli Türkeş ve Bahçeli mizah görüntü
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı