Manisalı sporculardan Trabzonspor'a vefa ziyareti

Manisalı bir grup sporcu, Soma faciasının ardından şehre gelen ve ölenlerin kabirlerinde dua okuyan Trabzonspor Kulübü'ne vefa ziyaretinde bulundu

Manisalı sporculardan Trabzonspor'a vefa ziyareti

TTF Milli Takım antrenörü Süleyman Başar, Manisa Taekwando takımını Soma'daki maden kazası sonrası şehirlerine gelen Trabzonspor Kulübü'ne 'vefa' ziyaretine götürdü. 

Taekwando Federasyonu’nun 2015 yılı faaliyet programında yer alan ve Trabzon'da gerçekleştirilen Gençler Türkiye Şampiyonası’na katılan Manisalı sporcular Trabzonspor Kulübü'nü ziyaret etti. Manisa Büyükşehir Belediyespor, Soma Sates Spor Kulübü, Başar Spor Kulübü, Yunusemre Belediye Spor Kulübü, Saruhanlı Belediyespor Kulübü sporcularından oluşan Manisa İl Takımı ve antrenörlerini Kulüp Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ağırladı.
 
Başar, Soma Maden Faciası sonrasında hayatlarını kaybeden işçilerin kabirlerini ve yakınlarını ziyaret eden takımımızı unutmadıklarını dile getirdi.  

Kulüp Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu da, ziyaretin kendilerini mutlu ettiğini dile getirerek, genç sporculara çeşitli hediyeler takdim etti. Yapılan ziyaret Türkiye spor tarihine de centilmenlik örneği olarak geçti. 

Yazar: Haberci
soma manisa Taekwando takımı trabzonspora vefa ziyareti trabzonsporlu futbolcular İbrahim Hacıosmanoğlu Süleyman Başar
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı