Fındık Kurdu Berna'yı hiç böyle görmediniz

Bir televizyon programında söylediği şarkılarla milyonlarca insanın beğenisini kazanan Fındık Kurdu lakaplı Berna Karagözoğlu, bakın şimdi ne hale geldi.

Fındık Kurdu Berna'yı hiç böyle görmediniz
Haberin galerisi için tıklayın!

Bir Şarkısın Sen adlı yarışma programında söylediği şarkılar ve hareketleriyle milyonlarca kişinin beğenisini toplayan Fındır Kurdu lakaplı Berna Karagözoğlu, büyüdü ve şimdi çok farklı oldu.

Sesi ve sempatik tavırlarıyla beğeni kazanan o zaman 8 yaşındaki Berna Karagözoğlu, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla ne kadar değiştiğini de göstermiş oldu. 'Ellerini Çekip Benden' şarkısını söylerken annesiyle kavuşma anı ekranlara gelmiş ve milyonlarca insan gözyaşlarına boğulmuştu. Berna Karagözoğlu, annesi ve babasıyla da fotoğraflar paylaşıyor. Eğitimini sürdüren Karagözoğlu, arkadaşlarıyla da sıkı ilişkiler içerisinde olduğu biliniyor. 

AAA FINDIK KURDU SEN MİSİN?
Şimdi 15 yaşında olan Berna Karagözoğlu, zaman zaman ailesinin izin verdiği konser ve festivallere katılıp şarkı söylüyor. Sesiyle ve hareketleriyle beğeni kazanan Berna Karagözoğlu, normal yaşantısına devam ediyor. Sokakta kendisini tanıyanların gözlerine inanamadığını söyleyen Karagözoğlu, 'Yüzümü asınca kimse tanıyamıyor fakat gülünce 'Aaa sen fındık kurdu değilmisin' diyorlar. Bu benim hoşuma gidiyor" dedi.

Okul hayatında da arkadaşlarıyla ilişkilerine şöhretin etkisine kapılmadan devam eden Karagözoğlu'nun bu değişimini kupurhaber.com okuyucuları için derledik. Ailesi, arkadaşları ve sevdiklerinden kopmayan Karagözoğlu'nu bilinen ismiyle Fındık Kurdu'nu tebrik ediyor, gelecek yaşantısında başarılar diliyoruz.

FOTOĞRAFLAR GALERİ BÖLÜMÜNDE YUKARIDAN TIKLAYABİLİRSİNİZ.

Yazar:
Fındık Kurdu Berna Fındık Kurdu Berna'nın şimdiki hali Fındık Kurdu kaç yaşında
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı