Davutoğlu'nun gözleri doldu, salondakiler de ağladı

AK Parti Genel Başkanı, Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin kuruluş etkinliğinde tüm teşkilat mensuplarına çağrıda bulundu, bazı sinyaller verdi.

Davutoğlu'nun gözleri doldu, salondakiler de ağladı

Başbakan Davutoğlu, AK Parti 14'üncü Kuruluş Yıldönümü etkinliğinde bir konuşma yaptı. 2001 yılında yürüyüşün başladığını anımsatan Davutoğlu, şimdi bu yürüyüşün farklı bir aşamaya geldiğini söyledi. 

Davutoğlu'nun konuşmasındaki o bölümlerden satır başları şöyle: "Artık yeni bir yolculuğa çıkmanın vakti geldi. Var olan kadrolarla değil, baştan sona tüm kadrolarla yeni bir kutlu yürüyüşe çıkıyoruz, Allah'ın izniyle. Nereye gittiysem, aman tekrar seçim istiyoruz diyorlar. Sandığın yolu görünmeye başladı. AK Parti kadroları bu kadar istiyor. Milli iradenin sesini yükseltmeye herkes hazır olsun. 14 Ağustos 2001 kutlu bir yürüyüşün başlangıcıydı, bugün yeni bir aşamada farklı bir menzile gittiği gündür. Menzilimiz hayır, akibetimiz hayr olsun" diyerek kürsüden ayrıldı. 

 

Konuşmasında şehit uzman çavuş Yalçın Nane hakkında konuşurken ağlayan Davutoğlu, sözleriyle salondakileri de gözyaşlarına boğdu. Davutoğlu, "Biz bu ülke için çalışmaktan yorulmayız. Şehitlerimizin aileleriyle konuştuğumda bir tanesi bile ne devletimize ne bize sitemkar konuşmadı" dedi. Davutoğlu'nun ağlaması ekranlara böyle yansıdı. 

Yazar:
Başbakan Ahmet Davutoğlu ak parti kuruluş etkinliği seçim ak parti teşkilatları
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.