Aksaray'da 3'ü 1 arada bakanlar

Aksaraylı 3 bakan bir araya gelerek memleketlerinde bazı programlara katıldı.

Aksaray'da 3'ü 1 arada bakanlar

Türkiye'yi 1 Kasım'a kadar yönetecek olan Bakanlar Kurulu'ndaki 3 Aksaraylı bakan, bir araya gelerek memleketlerini ziyaret etti. İçişleri Bakanı Selami Altınok, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Ali Rıza Alaboyun ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Cenap Aşcı Aksaray'da bazı programlara katıldı. AK Parti Aksaray İl Başkanı Abdulkadir Karatay ve Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı'nın da eşlik ettiği ziyarette, 3 bakan ilk olarak belediyeyi ziyaret etti. Daha sonra Güzelyurt İlçesi'ne geçen bakanlar, burada bazı programlar gerçekleştirdi. 

YAZGI: GURUR DUYUYORUZ
Bakanların Aksaray için önemli bir kazanç olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, "Bakanlar Kurulu'nda 3 bakan ile temsil edilen bir şehir olarak gurur duymaktayız. Bu Aksaray'ın ne kadar önemli bir şehir olduğunu göstermektedir. Burada yetişen insanlar, bugün ülkenin yönetiminde önemli işler yapmaktadır. Bakanlar Kurulu'nda Aksaraylı olarak bulunan bakanlarımıza belediye başkanı olarak teşekkürü bir borç biliyorum. Ne zaman Aksaray ile ilgili bir sorunumuz olsa kapılarını çalıyoruz ve bizlere yol gösteriyorlar. Millete hizmet için üstlendikleri görevlerin bilincini taşıyan bakanlarımıza tekrar teşekkür ediyorum" dedi. 

KARATAY: HEDEF 1 KASIM
AK Parti Aksaray İl Başkanı Abdulkadir Karatay da, bakanlara ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, "1 Kasım seçimleri için teşkilat olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bakanlarımızın hükümetteki varlığı bizlere güç vermektedir. Teşkilat olarak, 1 Kasım seçimlerinden hep birlikte çalışarak başarıya ulaşmayı hedefliyoruz. En yüksek oy oranını almak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz" diye konuştu. 

İçişleri Bakanı Selami Altınok, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Ali Rıza Alaboyun ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Cenap Aşcı, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun oluşturduğu Bakanlar Kurulu listesinde memleketi Aksaray olan 3 bakan olarak görevlerini sürdürüyor. 

Yazar: Haberci
Aksaray aksaraylı bakanlar
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı