Şehri güzelleşşin diye kolları sıvadı

Bir belediye başkanı düşünün, reklam için değil içinden gelerek şehrine yaptığı hizmetler için kollarını sıvayıp çalışsın. İşte örnek bir belediye başkanı.

Şehri güzelleşşin diye kolları sıvadı

Isparta'nın Gönen Belediye Başkanı Ahmet Doğan, başlatılan parke çalışmalarına kendisi de çalışarak destek veriyor. 5 bin nüfuslu bir belediye olan Gönen'in daha güzel olması için işlerini bir kenara bırakıp, işçilere yardıma gidiyor.

İŞÇİLERE YARDIM EDİYOR
Isparta'nın Gönen İlçesi, tüm mahalle ve köyleri de hesaplanırsa yaklaşık 10 bin nüfusa sahip. Böyle küçük bir belediyede, gelen ödenekler nedeniyle büyük işler yapılamıyor. Fakat Belediye Başkanı Ahmet Doğan, belediyenin küçüklüğüyle değil, yüreğinin büyüklüğüyle çalışıyor. Bu kadar övgü elbet fazla diyebilirsiniz. Fakat Başkan Ahmet Doğan'ın bu fotoğrafını haber merkezimize kendisi değil belki de aklına hiç gelmeyecek bir kişi tarafından ulaştırıldı. Reklam için değil, belirli zamanlarda gidip bu şekilde parke döşeyen işçilere yardım ettiği belirtildi. 

BORDÜR VE KİLİT PARKE
Elleriyle parke taşıyan Başkan Doğan, ilçesinin Alacamescid Mahallesi, Duman Caddesi ve Sanayi Caddesi'nde bulunan alana park yapımı çalışmaları başlatmıştı. Parkın bordür ve kilit taşı yapımı sürüyor. İlçeye ayrıca yürüyüş yolu ve yeşillendirme de yapılıyor. Başkan bu çalışmaların daha hızlı tamamlanabilmesi için, belediyedeki görevlerinden arta kalan zamanda işçilere yardım ediyor.

www.kupurhaber.com olarak Başkan Ahmet Doğan'a bu hareketi için teşekkür ediyor, fotoğrafını yayınladığımız için de bize kırılmamasını temenni ediyoruz. 

Yazar:
Parke döşeyen belediye başkanı Gönen Belediyesi çalışmaları
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
Tuncay     0000-00-00 Harika
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı