Protokol bayram öncesi el öpüp, dua etti

Denizli'de protokol üyeleri, örnek bir davranış sergileyerek, kimsesiz yaşlıları ziyaret etti, şehitlikte dualar okudu.

Protokol bayram öncesi el öpüp, dua etti

Kurban Bayramı tüm yurtta manevi bir hava oluşturmaya devam ediyor. Denizli'de de vali, belediye başkanı, milletvekilleri ve siyasetçiler bir araya gelip, bazı ziyaretler gerçekleştirdi. 

Denizli Valisi Şükrü Kocatepe, Denizli Milletvekili Bilal Uçar, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve bazı siyasetçiler, Kurban Bayramı nedeniyle yetiştirme yurdu, çocuk yuvası, huzurevi ve şehitlik ziyareti gerçekleştirdi. Şehit mezarlarına karanfil bırakıp dua eden protokol üyeleri, buradaki şehit yakınları ile de görüştü. Daha sonra yetiştirme yurdunu ziyaret eden protokol, çocuklara bayram harçlığı ve çeşitli hediyeler verdi. 

Huzurevinde kalan yaşlıları da ziyaret eden protokol üyeleri, yaşlıların elini öpüp, hayır dualarını aldı. Protokol üyeleri adına konuşma yapan Belediye Başkanı Osman Zolan, Kurban Bayramı'nın tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ederek, "Allah'ım inşallah tekrar tekrar bu bayramlara sağlıklı ve huzurlu bir şekilde kavuşmayı hepimize nasip eylesin. Bu şehre, bu ülkeye uzun yıllar emek veren büyüklerimizin ihtiyacını karşılamaya hazırız. Çünkü sizler ömrünüzü bu ülkeye, bu şehre verdiniz" diye konuştu. 

Ziyaret sırasında protokol üyeleri herkesin bayramını tek tek kutladı. Özellikle huzurevindeki yaşlıların mutluluğunun yüzlerine yansıdığı görüldü.

Yazar: Haberci
Denizli Büyükşehir Belediyesi çalışmaları Kurban Bayramı
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı