Şehit annelerinin bayramları zehir oldu

Terör örgütü PKK'nın hain tuzaklarıyla şehit olanlardan geriye acı kaldı. Bayramın da gelmesiyle annelerin öpülesi elleri boş kaldı.

Şehit annelerinin bayramları zehir oldu

Son günlerde artan terör olaylarıyla şehit olan güvenlik güçlerimizin ailesi bu bayramda yürekleri bir kez daha yanacak. Her bayram ellerini öpmek için gelen çocukları bu bayramda, kapılarını çalamayacak. 

Kurban Bayramı'nın gelmesiyle, özellikle son 2 aydır artan terör olaylarında şehit olanların ailelerini bir acı daha sardı. Gözden sakınarak büyüttükleri evlatları, vatanı korumak için şehit olan aileler, bayramın gelmesiyle birlikte tekrar acı yaşadı. Şehit aileleri, Arefe Günü'nde sabahtan şehitliklere gitti. Evlatlarının mezarını düzenleyen aileler, Kur'an-ı Kerim okuyup, dualar etti. Evlatlarından ayrı ilk kez bayram geçirecek aileler için ise bu durum kolay olmadı. 

ASKERLER ZİYARET EDİYOR AMA
Genelkurmay Başkanlığı, bayramda şehit ailelerine ziyaretlerde bulunuyor ve onların hayır dualarını alıyor. Evlere giden askerler, bayramda ailelerin acısını bir an olsun azaltmak için her bayram şehit aileleri ve gazilere ziyaretlerde bulunuyor.

Terörle mücadelede son 2 ayda bir çok şehre şehit acısı düştü. Terör örgütü mensuplarının hain tuzaklarıyla, vatanınını korumak için nöbet bekleyen, operasyon yapan pek çok fidan şehit düştü. Türk bayraklarına sarılı tabutlarda son yolculuklarına uğurlanan şehitlerimiz, tüm Türkiye'yi derinden yaraladı. 

Vatanını korurken şehit olanlara rahmet, kalanlara ise sabırlar diliyoruz. 

Yazar: Haberci
TERÖR şehit annesi Kurban Bayramı
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.