Protokol tiyatro sahnesine çıktı

Adana protokolü, tiyatro sahnesine çıktı. Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, bir konuşma yaparak salondakilere seslendi.

Protokol tiyatro sahnesine çıktı

Adana Büyükşehir Belediyesi, bayramlaşma programını farklı bir ortamda gerçekleştirdi. Büyükşehir belediyesi protokolü, bürokratlar ve personel tiyatro salonundaki sahnede bayramlaştı. Başkan Hüseyin Sözlü, birlik ve beraberlik mesajları verdi. 

Adana Büyükşehir Belediyesi'nde Kurban Bayramı nedeniyle düzenlenen bayramlaşma töreni belediyenin Tiyatro Salonu'nda gerçekleştti. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, büyükşehir bürokratları ve personelin katıldığı bayramlaşmada, sahneye çıkan katılımcılar tek tek tokalaştı. Burada kurulan kürsüde Belediye Başkanı Sözlü bir konuşma yaptı. 

TEKRAR BEDEL ÖDENMEZ
Milletçe zor zamanlardan geçildiğini söyleyen Başkan Sözlü, "Aziz milletimizin birliğine saplanmış bir hançer olan hain PKK terör örgütü ne yazık ki iki aydır ülkemizi kana buladı. Memleket evlatları, ana kuzuları şehit ediliyor. Milletçe bir matemi yaşayarak bayramı idrak ediyoruz. Bedeli ödenmiş bir vatan için yeniden bedel ödememiz söz konusu değil" dedi. 

ŞEHİTLER VATANI KIYMETLENDİRİYOR
İnsanlık varoldukça, Türk Milleti'nin de Anadolu’da olacağını ifade eden Başkan Sözlü, "Şehitlerimiz de bu coğrafyanın kıymetini artırıyor, yaptığımız hizmetler de üzerinde yaşadığımız bu vatan coğrafyasının kıymetini artırıyor. Biz de Cumhuriyet nesli olarak bu topraklara, insanımıza, milletimize hizmet ederek vatan coğrafyasının kıymetini, değerini artırmak zorundayız. Bizim için, kendimiz için değil, ülkemiz, milletimiz, hemşehrilerimiz için her gün daha fazlasını yapmaya mecburuz" diye konuştu. 

Yazar: Haberci
tiyatro sahnesinde bayramlaşma adana
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.