1 Kasım'da seçmen gözünü açmalı

BBP Lideri Mustafa Destici, 1 Kasım'da yapılacak seçimlerde milletin gözünü açması gerektiğini belirterek, "Aynı yoldan gidilirse aynı yere varılır" dedi.

1 Kasım'da seçmen gözünü açmalı

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, 1 Kasım'da yapılacak seçimler öncesi vatandaşlara uyarıda bulundu. Destici, vatandaşın gözünü açması gerektiğini belirtti ve kurtuluşun BBP'de olduğunu söyledi. 

Partisinin Üsküdar Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde yapılan aday tanıtım toplantısında konuşan Başkan Mustafa Destici, hükümetin bazı politikalarını eleştirdi. AK Parti'nin siyasetini eleştiren Destici, "Söyledikleri bir şeyi millete alkışllatıyorlar, sonunda yanlış çıktığında ‘yanılmışım, hata etmişim, görmezden gelmişim’ gibi bir laflafrla durumu geçiştiriyorlar" dedi. 

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun 'Terör tehdidinin beli kırıldı' sözlerini de eleştiren Destici, "Sayın Başbakan eğer bunun kökü kırıldıysa binbaşımızı kim şehit etti? Annenin feryadını duyduk. Maalesef şehit annelerimizde böyle bir duygu oluşmaya başladı. Eğer PKK’nın beli kırıldıysa o zaman Giresun’daki karakola saldıran kim sayın Başbakan? Eğer PKK’nın beli kırıldıysa, kökü kazındıysa, son 30 yılın en başarılı operasyonları yapılmışsa o zaman niye biz sandıkları başka bölgelere taşıyoruz sayın Başbakan" diye sordu. 

Konuşmasında seçmenlere de seslenen Destici, "Eğer siz yine bu Meclis'tekilere oy vermeye devam ederseniz, iktidarları aynı şekilde kurmaya devam ederseniz farklı bir şey beklemeyin. Bu ülkede o zaman terör de işsizlik de gelir dağılımındaki adaletsizlik de hukuksuzluklar haksızlıklar da sona ermez. Milletimiz 1 Kasım'da artık gözünü açacak, uyanacak" dedi. Destici, 1 Kasım'da tercihlerin "Önce ahlak ve maneviyat" diyen BBP'den yana olmasını istedi. 

Konuşmanın ardından adayların tanıtımı ve bayramlaşma gerçekleşti. 

Yazar: Haberci
bbp mustafa destici açıklama
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı