Vadi'deki Yılmaz bakın neler yapıyor!

Kurtlar Vadisi'nde Kibritçi Cevat'ın baş adamı rolunu oynayan ve yakıp yıkmasıyla meşhur olan namı değer Yılmaz, yani Bekir Aslantaş, yaşantısını farklı bir kişi olarak sürdürüyor.

Vadi'deki Yılmaz bakın neler yapıyor!
Haberin galerisi için tıklayın!

Kurtlar Vadisi'nde oynadığı Yılmaz karakteriyle ortalığı yakıp yıkan Bekir Aslantaş, gerçek hayatta üslubu ve ilgisiyle milyonların beğenisini topluyor. Magazin dünyasının önemli isimlerinden usta Oyuncu Aslantaş, gurur ve kibirlenmeyip, sevenleriyle tek tek ilgileniyor. 

Perşembe akşamlarının efsane dizisi Kurtlar Vadisi'nde oynadığı kötü başadam rolüyle tanınan Bekir Aslantaş, gerçek hayatta ise tam tersi bir kişi olarak karşımıza çıkıyor. Hayranlarıyla tek tek görüşen ve fotoğraflar çektiren Aslantaş, sosyal medya kanalıyla da sevenlerine kapılarını açıyor. Sosyal kişiliği ve tavırlarıyla, binlerce kişinin beğenisini kazanan Aslantaş, oyunculuk kariyerini yeni filmlerle sürdürüyor. 

www.kupurhaber.com'a özel açıklamalar yapan Bekir Aslantaş, oyunculuk gereği farklı rolleri canlandırdığını belirterek, "Öncelikle yeni haber sitenizin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Uzun yıllardır oyunculukla ilgileniyor ve çeşitli projelerde görev alıyorum. Kurtlar Vadisi'nde canlandırdığım karakterle, sevenim olduğu kadar sevmeyenim de oldu. Fakat ben herkesi seviyorum. Rol gereği bazen istenmeyen durumlarda görülebiliyoruz. Bu da oyunculuğun kaderinde var. Şuan Sır adında bir Türk sineması çekiliyor. Burada rol aldım. Yakında sinemalarda izleyebilirsiniz. Dizi ve diğer projelerim de devam ediyor" dedi. 

Sosyal medya hesaplarını da aktif şekilde kullanan Bekir Aslantaş, hayranlarıyla birebir ilgilenip, normal yaşantısından, kamera arkası görüntülerden, gala gecelerinden fotoğraflar paylaşıp, takipçilerine aktarıyor. Aslantaş, kendisine atılan her mesaj ve yoruma da bizzat kendisinin cevap verdiğini söylüyor. 

DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar:
bekir aslantaş kurtlar vadisi pusu kibritçi cevat yılmaz
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
Uğur özel     0000-00-00 Sayin Bekir Aslantaş ülkemizin büyük ustalarindan biridir. Yapilan haber %100 dogrudur ve herhangi bir abarti yoktur. Halk dilinde Bekir Aslantaş gibi insanlara ADAMİN DİBİ derler :) yolun acik olsun Bekir abimm
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı