İlk mesaide personel ile kavurma

Kayseri'de belediye, bayram tatilinin ardından ilk mesai gününde personele kavurma dağıttı. Başkan Mustafa Çelik, personel ile bayramlaşıp, yemeği beraber yedi.

İlk mesaide personel ile kavurma

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, 9 günlük tatilin ardından ilk mesai gününde farklı bir uygulama yaptı. Başkan Mustafa Çelik, personel ile kavurma yedi. İtfaiye'deki etkinlikte başkana yangın söndürme cihazı da hediye edildi. 

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, personel ile birlikte İtfaiye Teşkilatı ve Büyükşehir Belediyesi Yemekhanesi'nde bayramlaştı. Tek tek tüm personelle bayramlaşan Başkan Çelik, Kayseri'deki bayramın huzurlu geçmesi için üstün bir gayretle görev yapan tüm çalışanlara teşekkür etti. Daire başkanları, müdürler ve tüm personelle tek tek bayramlaşan Başkan Çelik, çalışanlarla birlikte Kurban etinden yapılan kavurmadan yedi. 

Kayseri'de yaşayanların rahat bir bayram geçirmesi için Büyükşehir Belediyesi'nin her türlü önlemi aldığını ifade eden Başkan Mustafa Çelik, "Büyükşehir personelimiz Kayseri'yi bayrama yetiştirmek için üstün bir gayretle çalıştı. Yollar, park bahçeler, mezarlıklar bayram için hazırlandı. Ulaşımdan, kırsalda yapılan çalışmalara kadar her birimimiz üstün gayret gösterdi. KASKİ ekibi yoğun bir şekilde çalıştı. Tüm çalışanlarımıza bu nedenle ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Eş, dost ve arkadaşlarınızla kazasız belasız, huzur ve mutlulukla nice bayramlar temennisinde bulunuyorum" dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, bayramlaşmanın ardından İtfaiye Teşkilatına geçti. Burada da personelle tek tek bayramlaşan Başkan Çelik, İtfaiye Daire Başkanı Metin Kızılkan'dan itfaiyenin çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı. Personele huzur içinde nice bayramlar temennisinde bulunan Başkan Çelik, Büyükşehir İtfaiyesi'nin başarılı müdahale oranı nedeniyle özverili ve fedakarca çalışan İtfaiye personeline teşekkür etti.

İtfaiye Haftası nedeniyle personelin hem bayramını hem de İtfaiye Haftasını kutlayan Başkan Mustafa Çelik, İtfaiye teşkilatını da gezerek araç ve ekipman durumu ile ilgili bilgi aldı. İtfaiye Daire Başkanı Metin Kızılkan, Başkan Mustafa Çelik'e İtfaiye Haftası ve Kurban Bayramı nedeniyle yapmış olduğu ziyaretten dolayı önlem kültürünü öne çıkarmak için yangın söndürme cihazı hediye etti. 

Yazar: Haberci
Kayseri bayramlaşma
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı