Başkan TÜGVA heyetine öyle şeyler dedi ki

TÜGVA heyetini ağırlayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, kurduğu cümlelerle herkesin dikkatini çekti.

Başkan TÜGVA heyetine öyle şeyler dedi ki

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kocaeli Temsilciliği, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu makamında ziyaret etti. Karaosmanoğlu, vakfın işlerine övgüler yağdırarak, iyi insan yetiştirilmesinin önemine dikkati çekti. 

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kocaeli Temsilcisi Yusuf Yazıcı ve yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu ziyaret ederek, gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında bilgi verdi. Başkan Karaosmanoğlu TÜGVA yönetimine, “Hedeflerinizi iyi organize edip, teşkilatlanmalarınıza hız vermelisiniz. Değerlerimizi iyi anlayan memleketimiz için donanımlı insan yetiştirelim. Ahlaklı, bilgili, karakterli topluma faydalı insan yetiştirelim. Gençliğin enerjine ortak projeler üretelim. En önemli çalışma alanlarınızdan bir tanesi de okullarımız olsun. Bu alanı kesinlikle ihmal etmeyin. Gençlerimizin batağa gitmesine izin vermeyelim" dedi. 

EĞİTİM FAALİYETLERİ BELİRLEYİN
Ülkemize faydalı şahsiyetler yetiştirmede sorumluluk sahibi olduklarını söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, "Kendi işini yapan, profesyonel çalışan, girişimci öğrencilere yönelik çalışmaları yürütmek, vakfınızın hedeflerine ulaşmasını sağlayacak stratejileri oluşturmak ve geliştirmekten sorumlusunuz. Vakfınızın genel hedef ve vizyonuna ulaşılabilmesi için düzenleyeceğiniz ve desteklenecek tüm eğitim faaliyetlerini belirleyin. Ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora seviyesindeki öğrencilerin gelişimlerine katkıda bulunacak ortam ve imkânlarını sağlamalısınız. Bunun yanında en önemli konulardan bir tanesi de gençlerimizin potansiyelinin keşfedilmesi ve yönlendirilmesi konusunda rehberlik yapın" diye konuştu. 

TÜGVA Kocaeli Temsilcisi Yusuf Yazıcı da kendilerini kabul ettiği için Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'na teşekkür ederek, önerileri dikkate alacaklarını söyledi.

Yazar: Haberci
Kocaeli Belediyesi çalışmaları tügva kocaeli
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı