Cumhuriyet için koşacaklar kayıtlar başladı

Cumhuriyet Bayramı kutlamaları için yapılacak koşu için kayıtlar başladı. Büyük etkinlikte yerinizi almak için acele edin, birinciye 10 bin TL ödül var.

Cumhuriyet için koşacaklar kayıtlar başladı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nce bu yıl 3'üncüsü düzenlenecek olan Cumhuriyet Koşusu ve Çocuk Maratonu için kayıtlar başladı. Başvurular internet üzerinden yapılabiliyor. 

Belediyeden yapılan açıklamada başvuru işlemlerinin Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin resmi internet sitesi olan www.kocaeli.bel.tr üzerinden veya İzmit merkezdeki Seka Sporcu Eğitim Merkezi (SEKASEM) dahilinde kurulan masadan yapıldığı belirtildi. Başvurular 23 Ekim Cuma günü 17:00’ye kadar alınacak. 18 yaş üstü katılımcılar, kayıtlarını elektronik ortamda yaptıktan sonra göğüs numarası alabilecek. 18 yaş altı katılımcılar ise, kayıt işlemlerinde görünen Veli Muvafakatnamesi’ni doldurup Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet Koşusu masasına teslim ettikten sonra göğüs numaralarını teslim alabilecek. Programda 10 kilometre koşusuna katılacak sporculara göğüs numaralarının yanında bir adet zamanlama çipi verilecek. Çipini almayan sporcunun derecesi ölçülemeyeceği için, bu eksiklikten kaynaklanan herhangi bir hak talebi de olamayacak. 

Cumhuriyetin 92'inci kuruluş yıl dönümü kutlamalarına anlam katacak olan Cumhuriyet Koşusu ve Çocuk Maratonu 25 Ekim Pazar günü Seka Park’ta gerçekleştirilecek. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Atletizm Federasyonu işbirliğinde düzenlenecek olan yarışmada ilk 10 dereceye giren koşucular, derecesine göre madalya ve nakdi ödülle desteklenecek. 10 kilometre koşusunda birinci 7 bin, 3 kilometre Halk Koşusu’nda birinci olanlara ise bin TL ödül verilecek. 

Cumhuriyet Koşusu başvurunuzu yapmak için tıklayınız.

Yazar:
Cumhuriyet Koşusu başvuruları cumhuriyet bayramı
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.