Park, yol ve depo açılışları gerçekleşti

Denizli'nin Çal İlçesi'nde yapılan park, kilit taş ve yolun açılışı ile, su deposunun temel atma töreni gerçekleşti. Program akşam vakitlerine kadar sürdü.

Park, yol ve depo açılışları gerçekleşti

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Süller-Hançalar Yolu, Akkent Gölbaşı Parkı ve Ortaköy kilit taşı yatırımlarının açılışını gerçekleştirip,  2 bin tonluk su deposunun temel atma törenini yaptı. 

PEŞ PEŞE AÇILIŞLAR
Bazı programlara katılmak için Çal İlçesi'ne giden Başkan Osman Zolan, ilk olarak Denizli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı'nın asfaltladığı Hançalar-Süller yolunun açılışını yaptı. Yol üzerinde öğrencilerin tuttuğu kurdele ile yapılan açılışın ardından, asfalt üzerinde yürüyüş yapıldı. Daha sonra Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı'nın Akkent Mahallesi'nde hayata geçirdiği Gölbaşı Parkı'nın açılışını gerçekleşti. Başkan Zolan, Ortaköy Mahallesi'nde beton parke kilit taşı ile kaplanan bölgelerde de incelemelerde bulundu. 

SU DEPOSU TEMELİ ATILDI
Çal'ın Süller Mahallesi'nde 2bin tonluk ve 500 tonluk içme suyu depolarının temel atma törenini gerçekleştiren Başkan Zolan'a vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Gittiği her mahallede sevgi gösterileri ile karşılanan Başkan Zolan, özellikle çocuk ve yaşlılarla yakından ilgilenip vatandaşların sorunlarını dinleyerek sohbet etti.

Çal için ellerinden gelen hizmeti en üst seviyede yapma noktasında gayret gösterdiklerini söyleyen Zolan, "Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak hizmet verme ve çalışma noktasında biz gece gündüz demeden gayret gösteriyoruz. Sizler de bizim yanımızda olmasanız, o gücü o enerjiyi almamız, bu işleri yapmamız, yola çıkmamız da mümkün değil. Bizler önce Allah'a sonra sizlere güvenerek bu yollara çıktık. İnşallah el ele kol kola birlik ve beraberlik içerisinde her zorluğun üstesinden geleceğiz" dedi. 

Başkan Zolan, Türkiye'nin bir numaralı şehri olana kadar uyumadan çalışacaklarını belirterek, "Durmak yok çalışmaya, koşmaya devam" ifadelerini kullandı.

Yazar:
Denizli Belediyesi çalışmaları çal ilçesi yatırımları
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.