Ücretsiz kış sporu kaydınızı yaptırın

Kış aylarının gelmesiyle birlikte eve kapanacaklara müjde. Ücretsiz spor yapmak için kış dönemi kursu açıldı.

Ücretsiz kış sporu kaydınızı yaptırın

Denizli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlara kış aylarında ücretsiz yararlanacakları kış dönemi spor kursu kayıtlarına başladığını duyurdu. 

Çocukların, gençlerin ve yetişkinlerin sporla iç içe yaşaması için yatırımlarını aralıksız olarak sürdüren Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin kış dönemi ücretsiz spor kurs kayıtları başladığı bildirildi. Yapılan açıklamada, belediyenin tüm tesislerinde Denizlililere ücretsiz spor yapma imkanı sağlanacağı belirtildi. 

Yaz ve kış olmak üzere her yıl iki dönem halinde düzenlenen "Ücretsiz Spor Kursları"nın kış dönemi kayıtları başladı. Bu güne kadar 85 bin kişiye ücretsiz spor yapma imkanı sağlayan Büyükşehir Belediyesi bu dönemde de binlerce vatandaşa spor yaptıracak. 

Kayıtlar için başvurular Denizli Büyükşehir Belediyesi Merkez Spor Salonu yanında bulunan ofiste alınırken, ücretsiz spor okullarında atletizm, badminton, bedensel engelliler (tekerlekli sandalye basketbolu), futbol, okçuluk, pilates, modern danslar, bale, güreş, halk oyunları, jimnastik, judo, masa tenisi, tekvando, tenis, voleybol, satranç, zumba, basketbol, buz pateni ve yüzme branşlarında eğitim verilecek. Spor yapmak isteyen vatandaşlara tercih edecekleri branş için gerekli olan malzemeler de yine ücretsiz olarak sağlanacağı bildirildi.

Yazar: Haberci
denizli kış spor kursları ücretsiz spor kursu
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı