Olumlu algı oluşturmada sosyal medya şart

BYEGM Konya İl Müdürü Cemil Paslı, kamuoyunda olumlu algı oluşturmada sosyal medyanın etkin ve verimli şekilde kullanılması gerektiğini söyledi.

Olumlu algı oluşturmada sosyal medya şart

Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon (BYEGM) Konya İl Müdürü Cemil Paslı, kendisini ziyarete gelen AK Partili gençlere bazı tavsiyelerde bulundu. Paslı, sosyal medyanın önemine dikkati çekti. 

AK Parti Konya Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Said Çelik ve Yürütme Kurulu Üyeleri, Paslı’ya 'Hayırlı Olsun' ziyaretinde bulundu. Gençliğin sorunları ve güncel konularla ilgili konuların görüşüldüğü ziyarette Paslı, gençlere ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Gençlere bazı nasihatlerde bulunan Paslı, "Erdemli bir gençlik, ahlakın ön plana çıkarıldığı, farklılıklara, fikir ve düşüncelere saygının esas alındığı, vatan ve millet sevgisi ile yanıp tutuşan bir gençliktir" dedi. 

ALGI OLUŞTURMAK ÖNEMLİ
Hem yazar hem de kişisel gelişim uzmanı olduğunu belirten Cemil Paslı, "Gençler tarafından aile kesinlikle ihmal edilmemeli. Kendine güvenen, öz güveni olan, sadece fiziksel yakınlık değil, iletişim vasıtalarının kullanılarak geniş sosyal çevreye sahip olmak önemlidir. Gelişen iletişim teknolojileri ile birlikte toplumda algı oluşturmakta önem arz etmektedir. İnsanlar bu algılardan hareket ediyor. Olumlu algı oluşturmak içinde sosyal medyanın etkin ve verimli bir şekilde kullanılması gerekiyor" diye konuştu.
 
Başta bilim ve teknoloji olmak üzere ülkelerin kalkınmasında, gelişmesinde ve dünyada söz sahibi olmalarında gençlere önemli görevler düştüğüne belirten Paslı, "Bir dönem, gençler bu coğrafyada çağ kapatıp, çağ açtı. Bunu unutmamalıyız" dedi. 

AK Parti Konya Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Said Çelik de, Paslı'ya yeni görevinde başarılar dileyerek, nasihatleri dikkate alacaklarını söyledi.

Ziyaretin ardından, toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

Yazar: Haberci
ak parti konya gençlik kolları byegm konya ziyaret
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.