Muhtarlarla görüşüp eksikleri gideriyoruz

Başkan İbrahim Karaosmanoğlu, sorunların çözümünde muhtarlarla dirsek teması halinde olduklarını belirterek, "İhtiyaçlara anında cevap veriyoruz" dedi.

Muhtarlarla görüşüp eksikleri gideriyoruz

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Darıca İlçesi Abdi İpekçi Mahallesi'nde incelemelerde bulundu. Muhtarlarla birlikte yaptıkları çalışmalardan bahsetti. 

Karaosmanoğlu, AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık ile beraber, Abdi İpekçi Mahalle Muhtarı İsmail Aydın ve mahalle halkı ile bir araya geldi. Ethem Paşa Camisi'nin sosyal tesislerinde gerçekleşen toplantıda, muhtarlar ve vatandaşlar taleplerini iletti. 

Kocaeli'nin her karışına hizmet götürmek için çalıştıklarını söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, "Her mahallemizle özel olarak ilgileniyoruz. Muhtarlarımızla birlikte gördüğümüz eksiklikleri gidermek için yoğun bir biçimde çalışacağız. Hizmet çok yönlüdür. Bu sebeple sizlerden gelen talepleri dinleyerek projelerimize yön veriyoruz. Halkımızın yaşantısına en güzel seviyede devam etmesi için ekiplerimiz muhtarlarımızla devamlı irtibat halindeler. Bizlerden beklenen hizmetlerin gerçekleşmesi için çalışma arkadaşlarımız titiz bir mesai yapıyorlar" dedi. 

Büyükşehir ve ilçe belediyesiyle birlikte gözlemlenen sorun ve eksikliklerin en kısa sürede çözüme kavuşacağını söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, "Gerek planlama, gerek altyapı, gerekse ulaşım noktasında muhtarımızla tespit ettiğimiz ihtiyaçları en kısa sürede hayata geçireceğiz" diye konuştu. 

Yazar: Haberci
kocaeli belediyesi çalışmaları muhtarlarla görüşme
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı