Sonbahardaki çalışmalar ortak akılla planlanıyor

Sonbaharın yavaş yavaş kendisini hissettirdiği şu günlerde, belediyeler de çalışmalarını 'ortak akıl'la planlamaya başladı.

Sonbahardaki çalışmalar ortak akılla planlanıyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi'nce Doğanşehir'de yapılması planlanan çalışmalar, kış aylarının yaklaşması nedeniyle farklı bir şekilde gerçekleşecek. Bunun için Belediye Genel Sekreter Yardımcıları Doğanşehir'e gidip, yerinde incelemelerde bulundu. 

ÇALIŞMALAR HIZLA DEVAM EDECEK
Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Ertan Mumcu ve Zeki Sarılar, Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük'ü ziyaret ederek, bazı incelemelerde bulundular. Malatya’nın bütün ilçelerinde yol açma, genişletme, asfaltlama ve bakım-onarım çalışması yaptıklarını belirten Ertan Mumcu, "Doğanşehir’de de yoğun bir çalışma sezonu geçirdik. Malum kış kapıya dayanmak üzere, güz döneminde Doğanşehir’de neler yapabiliriz, bunu görüşüp konuşacağız. Mevsim şartları izin verdiği müddetçe saha çalışmalarımız tüm hızıyla sürecek" dedi.
 
YOL KONUSUNDA ÇAĞ ATLADIK
Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük de, Büyükşehir Belediyesi'nin özellikle yol çalışmalarında ilçeye çağ atlattığını belirterek, "Bu başarılı grafiğin ortaya çıkmasında Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Çakır’ın katkıları büyük. Yol hizmetleri noktasında güzel işler yapıldı. Bu hizmetlerden bütün Doğanşehirliler memnun. Bugünde değerli Büyükşehir Belediyesi yöneticilerimizle birlikte güz döneminde yapılacak çalışmaları ele aldık. Bir takım kararlar aldık. Güçbirliği yapıp eksikleri gidereceğiz" diye konuştu. 

Yapılan ardından heyet, Doğanşehir'in Fındıklı, Polat, Çavuş ve Savaklı mahallelerinde incelemelerde bulundu. Kış aylarında yapılacak çalışmalar yerinde görüldü.

Yazar: Haberci
Doğanşehir belediyesi malatya belediyesi çalışmaları
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı