Denizli'de başkan tüm randevuları vatandaşa verdi

Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, yarınki tüm randevularına vatandaşlara verdi. Sabah belediye girişinde vatandaşları bekleyecek olan Zolan, talep ve şikayetleri alacak.

Denizli'de başkan tüm randevuları vatandaşa verdi

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın her ayın ilk salı günü düzenlediği Halk Günü Buluşmaları'nın 3'üncüsü yarın gerçekleşecek. Tüm gün randevu almayacak olan Başkan Zolan, belediyenin girişine sıra numarası alan tüm vatandaşlarla tek tek görüşecek. 

Denizli Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamada, Ağustos ve Eylül aylarının ilk salı günü vatandaşların istek, öneri ve dertlerini dinleyen Başkan Zolan'ın sabah saat 10.00'da tüm gün belediyenin girişinde vatandaşlarla görüşeceği ifade edildi. Tüm gün vatandaşların istek, öneri ve dertlerini dinleyeceğini söyleyen Başkan Zolan, randevusuz olarak vatandaşlarla görüşeceğini söyledi. 

SAAT 10.00'DA BELEDİYEYE BEKLİYORUM
Belediye ile ilgili talep, şikayet ve teşekkürlerini iletmek isteyenleri sabah saat: 10.00'da belediyenin giriş katına davet eden Başkan Zolan, "Buluşmalara vatandaşlarımızın her ay ilgisi artarak devam ediyor. Ağustos ve Eylül aylarında gerçekleştirdiğimiz Halk Günümüzün ne kadar faydalı olduğunu gördüm. Fark edemediğimiz, bilgimiz olmayan, halloldu diye düşünüp eksik kalan veya görmediğimiz konuların olabildiğini tespit ettik" dedi. 

HEP VATANDAŞIN YANINDAYIZ
Zolan, "Bugüne kadar yaptığımız her hizmette önce insan anlayışını benimsedik, bu yüzden de her zaman halkın arasında olduk. Bizim için her gün Halk Günü aslında. Çünkü her zaman halkımız ile iç içeyiz. Ancak insanlarımızla Halk Günü'nde bir araya gelmemiz daha özel. Burada vatandaşlarımız randevu almadan benimle görüşüyorlar" ifadelerini kullandı

Vatandaşlarla yapılan görüşmede, belediyenin bürokratları da hazır bulunuyor. Talep ve şikayetler anında değerlendirilip, yapılması gerekenler not alınıyor. Vatandaşlara beklerken çay servisi yapılıyor. Sıra numarası alan vatandaşlar, Başkan ile bire bir görüşüp, konuşma imkanı buluyor.

Yazar: Haberci
denizli belediyesi halk günü osman zolan halkla buluşuyor
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı