Davutoğlu ve bakanlar kupurhaber.com okudu

Başbakan Ahmet Davutoğlu ve bazı bakanlar, yazarımız Fatma Altuntaş'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan ile anılarını yazdığı köşe yazısını okudu.

Davutoğlu ve bakanlar kupurhaber.com okudu

İlk mitingi için Samsun'a gelen Başbakan Ahmet Davutoğlu ve beraberindeki bakanlar, vatandaşları selamlamayı unutmadı. Bu sırada kupurhaber.com yazarlarından Fatma Altuntaş'ı, Davutoğlu ve bakanlar selamladı. Altuntaş'ın sitedeki son yazısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti'nin kuruluş yıllarındaki anılarını anlattığı yazı konuşuldu.

YAZISINDA ERDOĞAN'I ANLATMIŞTI
Son yazısında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ilk hapse girdiği anlardaki mektup ile görüşmelerini anlatan kupurhaber.com Yazarı Fatma Altuntaş, bugün AK Parti'nin ilk mitingine katılmak için Samsun'da Cumhuriyet Meydanı'nda yerini aldı. Yazısında Erdoğan ile nasıl görüştüğünü ve ilk kez mitinge onu görmek için katıldığını belirten Altuntaş, bugün ise Başbakan Ahmet Davutoğlu, eski bakanlar Milletvekili adayları Bekir Bozdağ, Nurettin Canikli gibi pek çok isimle görüştü. Altuntaş'ın yazdığı yazıyı okuyan Davutoğlu, Bozdağ ve Canikli, başarıları diledi. 

DAVUTOĞLU İLE GÖRÜŞTÜ
Yazısında da miting heyecanı yaşadığını belirten Fatma Altuntaş, "Gece saatlerinde bugün için yazımı yazmıştım. Sabah telefonum çaldı ve miting için davet edildim. Aslında daha önceden bilgim yoktu. Son dakika gelen bilgiyle, evden alıp Samsun Cumhuriyet Meydanı'na götürdüler. Orada engelliler için ayrılan alanda Başbakanımızı bekledim. Konuşmasını tamamladı ve kürsüden inerken yanımıza geldi. Kendisine bugünkü köşe yazımı okuttum. Kızım Zehra'yı sevdiler. Bakan ve milletvekillerimiz de yazdığım köşeye göz atıp, gelecek haftaki devamını da okuyacaklarını söylediler" dedi.

Fatma Altuntaş'ın bu haftaki yazısını okumak için tıklayınız. 

 

Yazar:
ak parti fatma altuntaş köşe yazısı
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.