Yaşlı adamı oğluna bakın kim kavuşturdu?

Kocaeli'de kendisini ifade edemeyen ve nereye gideceği belli olmayan Kazım Amca'yı, oğluna bakın kim kavuşturdu?

Yaşlı adamı oğluna bakın kim kavuşturdu?

Kocaeli'de bir ihbar üzerine petrol ofisinde bekleyen yaşlı adam, kendisini ifade edemiyor ve evini tarif edemiyordu. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Ekipleri, yaşlı adamın oğlunu bulup, teslim etti. Zabıtanın polis gibi bu olayı yakından takip etmesi takdir topladı. 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri, 153 numaralı haber merkezine gelen ihbarda İzmit Halkevi Efe Petrol mevkiinde yaşlı bir vatandaşın kendisini ifade edemediği, nereye gideceğini bilemediği bilgisini aldı. Olay yerine giden Zabıta Dairesi Başkanlığı İhtisas Şube Müdürlüğü Merkez Amirliği bünyesindeki motorize devriye ekibi, Kazım Efe isimli yaşlı vatandaşa ulaşarak, merkez amirliğine getirdi. 

ZABITA HAFİYE GİBİ ARAŞTIRDI
Kendisini tam ifade edemeyen Kazım amcanın önce karnı doyuruldu. Zabıta ekipleri, yaşlı adamın ailesine ulaşmak için geniş çaplı bir araştırma yaptı. Yaşlı adamın köyünü öğrenen ekipler daha sonra muhtarına ulaştı. Muhtar aracılığıyla da yaşlı adamın oğluna ulaşılıp, babasının durumu soruldu. Yaşlı adamın babası olduğunu söyleyen Mehmet Efe, çok geçmeden zabıta amirliğine geldi. Babasıyla sarılan Mehmet Efe, Zabıta ekibine teşekkür etti.

Yazar:
kocaeli zabıta ekipleri hafiye zabıta
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.