Çeltik üreticisinden Kılıçdaroğlu'na ilginç not

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na bir çeltik üreticisi ilginç bir not gönderdi. Bir avuç çeltiği bağlayan çiftçi, notunu yazarak kürsüye bıraktı.

Çeltik üreticisinden Kılıçdaroğlu'na ilginç not

Bazı programlara katılmak için Çorum ve Amasya'da bulunan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na ilginç bir not geldi. Çeltik üreticisi bahçesinden kopardığı bir tutam çeltiğe notunu yazarak Kılıçdaroğlu'na gönderdi. 

Abide Meydanı'nda vatandaşlara konuşma yapan Kılıçdaroğlu, CHP'nin iktidar olmasıyla ülkenin iyi yönetileceğini söyledi. Mütevazi olmadığını söyleyen Kılıçdaroğlu, "1 Kasım için görün bizim bildirgemizi örnek alacaklar dedim ve evet her parti örnek aldı. Çünkü Türkiye'nin sorunlarını en iyi tespit eden kadro CHP'de var. Örnek aldılar. Düne kadar nasıl vereceksiniz emekliye 2 maaş ikramiye diyorlardı. Şimdi onlar da diyor vereceğiz 2 maaş ikramiye diye. Günaydın, 13 yıldır neredeydin. Asgari ücreti bin 500 yapacağız diye utana sıkıla şimdi 1300 yapacağız diyorlar" dedi. 

HALKI BORÇTAN KURTARACAĞIM
Milletin borç batağında olduğuna dikkati çeken Kılıçdaroğlu, "Size söz, faizler düşecek. Ekonomi güçlenecek. Kredi kartı faizlerinin en az yüzde 80'ini iktidarımızda sileceğim ve halkı borç batağından kurtaracağım. CHP ülkeyi nasıl yönetir bilmez diyorlardı. Şu da ortaya çıktı ki CHP ülkenin sorunlarını en iyi bilen partidir. Eğer CHP iktidar kursaydı emeklilerimiz ikramiye alacaktı" dedi. Kaynak sorununun olmadığını söyleyen Kılıçdaroğlu, "1 liralık işi 5 liraya değil, 1 liralık işi 1 liraya yaptıracağız" ifadesini kullandı. 

KÜRSÜDEN ÇIKAN NOTLAR
Kılıçdaroğlu'nun konuşmasının ardından kürsüde bazı notlar görüldü. Bunların içerisinden en dikkat çeken bir çeltik üreticisinin gönderdiği not oldu. Üzerine, "CHP Kargı, mağduruz. Çeltik pirinç taban fiyatı açıklanmadı' yazılı nota tutturulmuş bir tutam çeltik görüldü. Yine kürsüde Kılıçdaroğlu'nun konuşmasından bazı konular da görüldü. Cemaat ve Esad ile ilgili notlar, taşeron işçilik, aile sigortası, Siyasi Ahlak Yasası gibi konuların da CHP logolu not kağıtlarına yazıldığı görüldü.

Yazar:
Çeltik üreticisi kürsüye bırakılan not
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.