Başbakan önce balıkçı sonra pazarcı oldu

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Samsun'da tekneyle açılarak balık tutmasının ardından İstanbul'da semt pazarında tezgah başına geçti.

Başbakan önce balıkçı sonra pazarcı oldu

1 Kasım seçimleri için belirli şehirlerde programlar yapan Başbakan Ahmet Davutoğlu, farklı görüntüler vermeye devam ediyor. İlk mitingi için Samsun'a giden Davutoğlu, burada tekneyle Karadeniz'e açılmış ve istavrit yakalamıştı. Davutoğlu, İstanbul Fatih'te bir pazara gidip, tezgah arkasına geçerek, sebze meyve sattı.

ÖNLÜK GİYEN BAŞBAKAN SEBZE SATTI
AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nca düzenlenen sabah kahvaltısına katılan Ahmet Davutoğlu, burada partililerle bir araya geldi. Seçim çalışmalarıyla ilgili konuşma yapan Davutoğlu daha sonra Fatih İlçesi'ne geçti. Burada ilk olarak okuduğu Hacı Süleyman Bey İlkokulu'nu ziyaret eden Davutoğlu, daha sonra semt pazarına geçti. Pazar esnafı ve vatandaşlarla görüşen Davutoğlu, bir anda üzerine önlük isteyip, tezgahın başına geçti. 

TEZGAHTA BEREKET
Salatalık, domates, mısır, limon, biber ve fasülye bulunan tezgahtaki ürünlerden isteyenlere tartarak veren Davutoğlu, ilginç görüntüler oluşturdu. Tezgahta Başbakanı gören İstanbullular şaşkınlığını gizleyemedi. Bir ara İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, müşteri olup Davutoğlu'ndan domates istediği görüldü. 

Terör olaylarının arttığı şu günlerde halkın içerisine karışan Davutoğlu, geçtiğimiz günlerde de Samsun Canik'te Balıkçı Barınağı'nı ziyaret etmiş ve tekneyle Karadeniz'e açılmıştı.

Yazar: Haberci
başbakan tezgahtar davutoğlu pazarcı
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.