Şehit ailelerine yardım fotoğrafı böyle mi olur?

Konya Platformu'nun başlattığı 'Konya Şehidinin Emanetine Sahip Çıkıyor' kampanyası kapsamında bu fotoğraf basına servis edildi. Aslında bakın ne yapıyorlar?

Şehit ailelerine yardım fotoğrafı böyle mi olur?

Son günlerde artan terör olaylarının ardından bazı sivil toplum kuruluşları şehit aileleri ve gaziler için çeşitli etkinlikler düzenliyor. Bunlardan bir tanesi Konya'da kurulan bir platformca yürütülüyor. Fakat basına servis edilen fotoğraf ile gönderilen metnin arasında bir bağ kurulamıyor. 

ZİYARETTE NE KONUŞULDU?
Konya Platformu'nun Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Çelik, beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Konya Minibüsçüler ve Umum Servis Araçları Esnaf Odası Başkanı Muharrem Karabacak’ı ziyaret etti. Ziyarette, başlatılan Konya Şehidinin Emanetine Sahip Çıkıyor' kampanyasına destek istendi. Başkan Karabacak da, kampanyanın anlamlı olduğunu belirterek, şehirde kendilerine üye toplu taşıma araçlarına broşür ve afiş gibi tanıtıcı materyalleri asabileceklerini söyledi.

ŞEHİT AİLELERİNE DESTEK TURU
Aslında bahse konu fotoğraftaki haberin özeti bu şekilde fakat, basına gönderilen bir mailde 'Konya Platformu şehit ailelerine destek turuna çıktı' başlığı kullanılıyor. Haber Merkezi'mizin haberi kontrol için maili açtığında ise masa başında oturan bir kaç kişinin olduğunu görüyor. Gülen pozlarını yazmak bile istemiyoruz. Haber değerini artırmak için yapılan bu başlığı kınıyor, yapılan kampanyaya da her zaman destek vereceğimizi belirtmek istiyoruz. Şehit ailelerine edilecek yardımların fotoğraflarını bekliyor, projede emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliyoruz. 

Yazar:
konya platformu şehit ailelerine yardım kampanyası
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.