Başkan Çelik ne için dua ettiğini açıkladı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, işçilerle bir araya geldiği programda ne için dua ettiğini açıkladı.

Başkan Çelik ne için dua ettiğini açıkladı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, belediyenin asfalt şantiyesinde çalışanlarla öğle yemeği yedi. Et yemeklerinin yenildiği, yeşilliklerin ise masada kaldığı programda, Başkan el açıp ettiği duayı paylaştı. 

Personeli ile sık sık farklı vesilelerle bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, bu kez öğle yemeğinde asfalt şantiyesine gitti. Burada güveçte pişen yemekleri yiyen Başkan Çelik'in masasındaki kişilerin hep kıravat takması akıllara, 'İşçileri masaya almadı mı?' sorusunu getirdi. Öte yandan yeşilliklerin de tabaklarda kaldığı dikkati çekti. Konuyla ilgili Basın Birimi'ne gönderdiğimiz mail cevapsız kaldı.

HEP BİRLİKTE OLMAK İSTİYORUM
Başkan Çelik yemeğin ardından belediyenin yönetim anlayışına ilişkin açıklamalarda bulundu. Bir yöneticinin, mesai arkadaşları ve yönettiği kitle ile iç içe olması gerektiğini belirten Başkan Mustafa "Göreve geldiğimden bu yana her fırsatta personel ile bir araya geliyorum. Kurban Bayramı'nda hep beraber kavurma yemiş, bayramlaşmıştık. Bugün de sizlerle beraberim. Allah'a hep halkımızla birlikte olmak için dua ediyorum" dedi. 

ULAŞILIR BİRİYİM BÖYLE DE DEVAM
Sahada çalışan elamanlarla bundan sonra da bir araya gelmeye devam edeceğini dile getiren Başkan Çelik, "Birlikte belediyeyi nasıl daha iyi yönetiriz ve nasıl Kayseri için daha iyi hizmet üretirizin gayretinde olacağız. Rahatlıkla ulaşılıp dertlerin söylenebildiği bir Başkanım böyle olmaya da devam edeceğim. Personelimizle beraber çözümler üreten bir kurum olmayı planlıyoruz. Aklınıza gelen Kayseri ile ilgili projelerinizi yada kendi isteklerinizi iletmek isterseniz her zaman görüşebiliriz" diye konuştu.

Yazar: Haberci
kayseri belediyesi çalışmaları asfalt santiyesi isciler
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.