CHP Milletvekili Zeybek seçmenine pide yaptı

CHP Milletvekili Kemal Zeybek, seçim kampanyası kapsamında uğradığı bir işyerinde ustanın elinden küreği alarak, pide fırınının başına geçti.

CHP Milletvekili Zeybek seçmenine pide yaptı

1 Kasım seçimleri için bölge bölge gezen siyasetçiler, farklı şekilde seçmenin karşısına çıkıyor. Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun balık tutma ve pazarda sebze satmasının ardından CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek meşhur pidelerden yapmak için fırının başına geçti. 

Türkiye 1 Kasım'da tekrar sandık başına gidiyor. Siyasiler de seçmene vaadlarini anlatmak için ilçe ilçe, mahalle mahalle dolaşıyor. Bu esnada bazı özel şeyler de yapılabiliyor. Bunlardan bir tanesi Samsun'da gerçekleşti. CHP'nin Milletvekili ve ilk sıra Milletvekili adayı Kemal Zeybek, esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Vatandaşlarla görüşen Zeybek, meşhur Samsun pidesinin yapıldığı bir fırına girdi. Burada ustanın elinden küreği alan Zeybek, fırına atılan pideleri çıkardı. Bu sırada takım elbisesine un bulaşan Zeybek, daha sonra çıkardığı pideyi müşterilere ikram etti.

Siyasi olarak bu tür farklı görüntüler her geçen gün artıyor. İlk mitingi için Samsun'a gelen Başbakan Davutoğlu da, tekneyle açılmış ve balık tutmuştu. Davutoğlu, İstanbul'da da bir semt pazarına giderek, pazar tezgahında müşterilere sebze meyve satmıştı. 

Yazar:
kemal zeybek pide yapan milletvekili
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.