Sedat Peker: Oluk oluk kanları akacak

Rize'de teröre lanet mitingine katılan Sedat Peker, sabaha kadar uyumadı. Peker, "Terör örgütünün oluk oluk kanları akacak yine merhamet etmeyeceğiz" dedi.

Sedat Peker: Oluk oluk kanları akacak

Rize'de yerel bir gazetenin düzenlediği teröre lanet mitingine katılan Sedat Peker, sevenlerinin aşırı ilgisine maruz kaldı. Yağmura rağmen sabah saatlerine kadar hayranlarıyla fotoğraf çektiren Peker, miting alanında da PKK ile mücadelenin bitmemesi gerektiğini söyledi.

13 YIL SONRA RİZE'YE GİTTİ
13 yıl sonra Rize'ye giden Sedat Peker, Cumhuriyet Meydanı’nda konuşma yaptı. PKK terörüne dikkati çeken Peker, "Büyük hata yapıyorlar. Hatalarını fark ettikleri zaman her şey için çok geç olacak. Adeta dünyanın şah damarları kesilmişçesine oluk oluk kanları akacak. Nehirler dolusu kanları aktıkları zaman anlayacaklar. O zaman içimizden çıkacak iyi niyetliler bize ‘merhametli’ olun diyecekler. Biz de onlara ‘bu intikam 3 yaşındaki çocuklarının yanında şehit edilen babalarının, hamile karılarının yanında şehit edilen kocalarının intikamıdır, merhamet etmeyeceğiz’ diyeceğiz. Merhamet etmeyene merhamet edilmez" dedi.

ERDOĞAN'A SAHİP ÇIKIN
Rizeli olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a da sahip çıkılmasın isteyen Sedat Peker, "Türkiye Cumhuriyetinin kaderi ile Recep Tayyip Erdoğan kaderi birlikte devam etmektedir. Recep Tayyip Erdoğan’a diz çöktürürlerse bu devlete diz çöktürecekler. Bunu göremiyor musunuz? Allah biliyor ben kendisini seviyorum. Bana ‘hemşerin diye seviyorsun’ dediler. Hemşericilik konusunda hassasiyetim olduğu doğrudur. Ancak adalet ve ülke yönetimi söz konusu olduğunda mezardan babam çıksa bile bu konuda ayrım yapamayız" diye konuştu. 

SABAHA KADAR FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ
Konuşmasını tamamlayan Sedat Peker, sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Sağanak yağmur altında sevenlerini kırmayarak fotoğraf çektiren Peker, bunu neredeyse sabah saatlerine kadar sürdürdü. Peker, miting sonrası 1 milyonu aşkın takipçisi olan Facebook hesabından da, 'Teşekkürler Rize' yazısıyla mitingten fotoğraf paylaştı. Peker'in bu gönderisi yüzlerce kişi tarafından da paylaşıldı.

Yazar:
sedat peker rize Sedat Peker izdiham
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı