Kamalak'tan teröriste 'Ana kuzusu' benzetmesi

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, her gün hain planlarıyla evlere ateşler düşüren teröriste 'Ana kuzusu' dedi. Kamalak'ın sözleri duyanları şoke etti.

Kamalak'tan teröriste 'Ana kuzusu' benzetmesi

Seçim çalışmaları kapsamında programlarına devam eden Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, teröristlerle ilgili tartışılacak bir açıklama yaptı. Daha son pusularında bir polisi hamine eşi ve çocuğunun önünde şehit eden teröristlere 'Ana kuzusu' diyen Kamalak'ın sözlerine açıklık getirmesi bekleniyor. 

YÖNETİM EHİL ELDE DEĞİL
Partisinin Erzurum İl Başkanlığı binasında basın toplantısı yapan Mustafa Kamalak, son 2 ayda artan terör olayları ve şehit cenazelerine dikkati çekti. Ölen siviller hariç 150'yi aşan şehit olduğunu belirten Kamalak, ülkenin bölünme noktasına geldiğini söyledi. Türkiye'nin hem içeride hem de dışarıda zor bir süreçten geçtiğini ifade eden Kamalak, "Yönetim ehil ellerde değildir. İktidar ve muhalefetin tek yaptığı birbirini suçlamak. 11 ay hükümeti idare eden Refah-Yol döneminde hiç şehit cenazesi gelmedi" dedi. 

TERÖRİST ANA KUZUSUDUR
Açıklamasına tartışma yaratacak sözleriyle devam eden Mustafa Kamalak, "Terörist deniyor, şu deniyor, bu deniyor. Onlarda ana kuzusudur. Onlarda bu ülkenin evlatlarıdır" dedi. Kamalak, sözlerini ifade ederken bir kaç saniye beklemesi dikkati çekti. Bu sözlerinin ardından bir de tavuk-civciv benzetmesi yapan Kamalak, "Bir tavuğu civcivinden almak isteseniz. O tavuk anne refleksi ile üzerinize atılır. Başını verir belki civcivini vermez. Ölen, öldürülen curan vurulan her gencin annesi, babası, kardeşi, kızı, akrabası vardır. Bu kanı durdurmak lazım. Bu kanı biz durdurabiliriz" diye konuştu. 

ÇÖZÜM SAADET PARTİSİ'NDE
Kamalak, yaşananlara çözüm olarak partisinin var olduğunu belirterek, AK Parti'ye, "Allah korusun 12 yıl daha iş başında kalacak olsan demek ki ülkenin yarısı elden gidecek" eleştirisi yöneltti. Kamalak konuşmasının ardından milletvekili adaylarıyla ve parti yönetimiyle programına devam etti.

Yazar:
mustafa kamalak saadet partisi terörist ana kuzusudur
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.