Cemil Çiçek'den 'Hayır Çarşısı'na destek sözü

TBMM eski Başkanı Cemil Çiçek, Suriyeli sığınmacıların yardım aldığı Hayır Çarşısı'nı ziyaret ederek, "İhtiyacı bana liste yapıp gönderin. Ben size gönderirim" dedi.

Cemil Çiçek'den 'Hayır Çarşısı'na destek sözü

TBMM eski Başkanı Cemil Çiçek, bazı programlara katılmak için Ankara'nın Çubuk Belediyesi'ni ziyaret etti. Burada 'Hayır Çarşısı'nı ziyaret eden Çiçek, ihtiyaçların kendisine liste halinde verilmesini istedi. 

ACİL İHTİYAÇLARI GÖNDERECEK
Cemil Çiçek, Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan ve AK Parti İlçe Başkanı Baki Demirbaş’ın eşliğinde bazı programlar gerçekleştirdi. Çubuk Kent Konseyi’ni ziyaret eden Cemil Çiçek, faaliyetler hakkında bilgiler aldı. Giyim yardımı alan bazı Suriyeliler ile de görüşen Çiçek, yapılanın örnek bir çalışma olduğunu söyledi. Mağazadaki acil ihtiyaçları soran Çiçek, "Kış geliyor, acil ihtiyaç olan ayakkabı numaralarını bir liste yapın bana gönderin, onları ben alacağım. Biz buraya göndeririz ona göre de siz buradan dağıtırsınız” dedi. 

Çubuk Kent Konseyi'nin başlattığı kampanyaya duyarlı vatandaşların da destek olmasını isteyen Cemil Çiçek, daha sonra ziyaretlerini tamamladı. 

Yazar:
çubuk kent konseyi hayır çarşısı
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.