AK Parti mitinglerine 'bomba' ayarı

Ankara'daki patlama sonrası AK Parti, mitinglerin içeriğinde büyük bir revizyona gitti. Mitingler sadece, milli birlik ve kardeşlik şeklinde gerçekleşecek.

AK Parti mitinglerine 'bomba' ayarı

AK Parti, 1 Kasım seçimleri kapsamında yapacağı mitinglere Ankara'da patlayan bomba sonrası ayarlama yaptı. Parti Sözcüsü Ömer Çelik, ülkenin kaos ortamına çekilmesinin istendiğini belirterek, Milli birlik, dirlik ve kardeşlik konulu mitingler yapılacağını söyledi. 

PARTİ MİTİNGİ OLMAYACAK
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik, Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısının ardından kameraların karşısına geçti. Ankara'daki saldırı sonrası mitinglerin askıya alındığını duyuran Çelik, Cuma gününe kadar herhangi bir miting gerçekleşmeyeceğini söyledi. Cumartesi'den itibaren parti mitinginden ziyade normal miting planı yaptıklarını söyleyen Çelik, "Teröre karşı birlik, dirlik ve kardeşlik mitingleri şeklinde programlar yapacağız" dedi. 

ACI BİZİM ACIMIZ
AK Parti MYK'sının da Ankara'daki patlamayı 'Cumhuriyet tarihinin en kanlı terör saldırısı' olarak yorumladığını belirten Çelik, "Olayda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyoruz, aynı zamanda yaralılara acil şifalar diliyoruz. Bu çerçevede bu terör saldırılarını gerçekleştirenleri, bunların arkasındaki bütün güçleri lanetliyor ve kınıyoruz. Çok büyük bir acıyla karşı karşıyayız. Acı bizim acımız. Milletimizin tamamına yapılmış ve herkesi hedef almış bir saldırıdır" diye konuştu. 

Olayın aydınlığa çıkarılması için gereken çalışmaların yürütüldüğünü, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun da gereken bilgileri verdiğini, belli oranda bilgilerin MYK ile de paylaşıldığını bildiren Çelik, bir takım somut bilgilerle bu araştırmaların sürdüğünü belirtti. 

Yazar: Haberci
AK PARTİ ANKARA PATLAMA 1Kasım seçimleri
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
mahmut demirkollllu     0000-00-00 şehitlik kanunla olmaz..Mitingi organize eden federasyon veya dernekler güvenlikten sorumlu olmalı.sendike dernek hangisi hainleri toplamış isyan provaları yaptırıyorsa tazminatı onlar ödesinmitinge katılanlar polisleri tartaklayarak aralarına sokmamışlardır..yani ölmeyi göze almışlardır..tamamı pkk emrinde aşırı solculardı.sicillerine hain yazılmalıdır
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.