Milletvekili'ne manifesto gibi teşekkür

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, şehrinin Milletvekili İsrafil Kışla'ya manifesto gibi bir teşekkür açıklaması yaptı.

Milletvekili'ne manifesto gibi teşekkür

AK Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla'ya sosyal medya üzerinden eleştiriler yapılması Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe'yi harekete geçirdi. Bir açıklama yapan Kocatepe, Milletkili Kışla'nın şehre kazandırdığı hizmetleri ve emeğini övgü dolu sözlerle ifade etti.

Bazı gruplar tarafından sosyal medyada şehre hizmet etmediği iddiasıyla eleştirilen Milletvekili Kışla'nın Artvin'e kazandırdıklarına bizzat şahit olduğunu söyleyen Başkan Kocatepe, "Kimsenin şehrimize yapılan hizmetleri karalamaya hakkı yoktur. Milletvekilimiz, Artvin’e hizmet konusunda büyük bir şanstır. Belediye larak onun özel gayretiyle yol, su gibi önemli hizmetlerimizi yapıyoruz. Artvin'in yıllardır hayalini kurduğu çevre yolu olarak bilinen yolun trafiğinin rahatlatılmasında emekleri vardır. Valimiz ve Milletvekilimizin de destekleri ile bu hafta içerisinde bazı bölgelerde asfaltımız dökülecek" dedi. 

BUNUN ADI NANKÖRLÜKTÜR
Özelde ve genelde şehirde hayata geçirdikleri projelerin AK Parti'ye oy olarak yanmasından rahatsız olanların böyle bir karalama kampanyası başlattığını ifade eden Başkan Kocatepe, "Hayatını bu şehrin insanlarına hizmete adamış sayın Milletvekilimiz Kışla’ya haksızlık yapmaktadırlar. Daha dün şehrimizin ve köylerin asfalt sorununun çözümü için 3 bin ton asfalt bütümünü getiren bir insana teşekkür etmemiz gerekirken, çeşitli ithamlarda bulunmak emeğe saygısızlıktan da öte nankörlük olur" diye konuştu.

YAPTIĞI HİZMETLERİ TEK TEK SIRALADI
Başkan Kocatepe, Milletvekili Kışla'nın belediyeye kazandırdığı hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ederek, o hizmetleri şöyle sıraladı: "50 milyon TL'lik içme suyu projesinin yüzde 50'si hibe yaptırdı. Ormanlı Köyü'nden Yenimahalle'de yaklaşık 11 kilometrelik bağlantı yolunu karayolları ağına alınmasını ve projesinin ihaleye çıkma aşamasına gelmesini sağladı. Yine Artvin’in turizmine en büyük katkısı olan Atatepe ve Kafkasör bölgesinin yollarının asfaltlanıp bariyer yapılmasına sponsor buldu. Sosyal projelerimize bizzat destek oldu. Belediyemiz adına bütün projeleri bizzat takip ederek bizleri destekleyen onurumuz ve gururumuz olan hizmet insanı Milletvekilimiz İsrafil Kışla’ya ancak ve ancak teşekkür ederiz"

Yazar: Haberci
artvin mehmet kocatepe israfil kışla iftira
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.