Bakan Zeybekçi, çocuk oyun parkı açtı

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, çocuk oyun parkı ve meydan açılışına katıldı.

Bakan Zeybekçi, çocuk oyun parkı açtı

Denizli Büyükşehir Belediyesi'nce yapılan Serinhisar Parkı ve Meydanı, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi'nin katıldığı bir törenle hizmete girdi. 

Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Serinhisar Belediyesi işbirliğinde yapımına başlanan Serinhisar Parkı ve Meydanı, tamamlanarak hizmete açıldı. Geçen Mayıs ayında temeli atılan tesisin açılış törenine, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli Milletvekili Mehmet Yüksel, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Serinhisar Belediye Başkanı Mehmet Kobaş, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Serinhisar Belediye Başkanı Mehmet Kobaş, eserin ortaya çıkmasında büyük desteği olan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’ye teşekkür etti. 

İŞLETME SERİNHİSAR'A KALACAK
Serinhisar ilçesinin kendilerine güvendiğine dikkati çeken Başkan Osman Zolan, "Burada herkes çok güzel vakit geçirecek, genci, yaşlısı, çocuğu, kadını burada huzur ve rahatı birlikte yaşayacak. Burada bulunan dükkanları ve meydanın oluşması için büyük çaba harcadı. Kendisini bu konuda ki gayretlerinden dolayı kutluyorum. Bundan sonraki Meclis toplantısında bu parkı Serinhisar Belediyemize aktaracağız. İşletmesi ve buradan gelecek gelirler Serinhisar’da kalacak" dedi.

ZEYBEKÇİ: NEREDEN NEREYE GELDİK
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi de, güzel ve anlamlı bir gün yaşadığını belirterek, "Nereden nereye? Bundan 1 sene önce şurada durup baksaydık, burada güzel bir parka bakan bir meydan olacak diye şöyle fotomontaj yapsaydık, inanır mıydınız? Teleferik yaptık, Türkiye’de olmayan bir yer yaptık. Bizden ne istedilerse Bakanlık olarak gerekeni yapıyoruz. 2004’de geldiğimizde ‘Denizli Ege’nin vizyon kenti ve parlayan yıldızı olacak’ dediysek bunun için elimizden geleni yaptık" diye konuştu.

Yazar: Haberci
denizli haber serinhisar park ve meydan
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.