Ankaralı Namık sevenlerini yasa boğdu

Söylediği şarkılarla milyonlarca insanın beğenisini kazanan Ankaralı Namık, şüpheli bir şekilde hayatını kaybetti. Polis, ölümünün gerçek nedenini araştırıyor.

Ankaralı Namık sevenlerini yasa boğdu

'Araba beş, evde onbeş', 'Hadi Çıkta Gel' gibi onlarca şarkısı ve yorumuyla gönüllerde yer edinen Ankaralı Namık diğer adıyla Namık Uğurlu, 39 yaşında hayatını kaybetti. Oturduğu binanın balkonundan yere çakılan Ankaralı Namık'ın intihar mı yoksa dengesini mi kaybettiği araştırılıyor. 

Aslen makine mühendisi olan fakat müziğe olan ilgisi nedeniyle sanatçılığa soyunan Ankaralı Namık, Ankara Keçiören'deki evinin önünde kanlı cesediyle sevenlerini yasa boğdu. Ailesiyle birlikte oturduğu evin balkonundan aşağı düşen Ankaralı Namık, ağır yaralandı. Kanlar içinde ambulansla Yıldırım Beyazıt Eğitim Araştırma Hastanesi'ne götürülen Ankaralı Namık, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olayla ilgili polis soruşturma başlattı, kaza mı yoksa intihar mı olduğu bu araştırma sonrasında belli olacak. 

Aslen Çankırı'lı olan Ankaralı Namık, 'Arabada 5 evde 15', 'İstanbul Hovardası', 'Hadi Çıkta Gel' gibi şarkılarla milyonlarca kişinin beğenisini kazanmıştı. Farklı yorumu ve sempatik tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeken Ankaralı Namık'ın ani ölümü sevenlerini ve yakınlarını da üzdü. 

Yazar:
namık uğurlu ankaralı namık ölümü
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.