Kanaat önderleri Erdoğan'a tespitlerini aktardı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, terör olaylarının arttığı şu günlerde doğu ve güneydoğudaki kanaat önderlerini ağırlayarak, onların durum ve tespitlerini dinledi.

Kanaat önderleri Erdoğan'a tespitlerini aktardı

Türkiye son 3 aydır artan terör olayları ve gelen şehit haberleriyle yoğun gündem geçiriyor. Bu günlerden geçerken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, doğu ve güneydoğudaki muhtarların ardından, Külliye'de bölgenin kanaat önderlerini misafir etti. 

61 KANAAT ÖNDERİ KATILDI
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleşen kabulde İçişleri Bakanı Selami Altınok, Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarı Muhammed Dervişoğlu da hazır bulundu. Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde yer alan Adıyaman, Ağrı, Batman, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Hakkâri, Iğdır, Kars, Mardin, Muş, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak, Tunceli ve Van’dan toplam 61 kanaat önderinin katıldığı bildirildi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, terörle mücadele konusu başta olmak üzere bölge sorunlarına ilişkin bir konuşma yaptı. Konuşmanın ardından konuklar, bölgedeki duruma ilişkin tespit ve görüşlerini Cumhurbaşkanı Erdoğan ile paylaştı. Basına kapalı gerçekleştirilen programın detayıyla ilgili bilgi paylaşılmadı. Kanaat önderlerinin, bölgede yaşanan durumun genel özetini Erdoğan ve kurmaylarına aktardığı düşünülüyor.

Yazar: Haberci
Cumhurbaşkanı Erdoğan kanaat önderleri külliye
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.