Malatya'da Tarım ve Muhtarlık Dairesi kuruldu

Malatya Büyükşehir Belediyesi, hizmetin daha iyi yönetilebilmesi amacıyla Tarım ve Muhtarlık Daire Başkanlığı kurduğunu duyurdu.

Malatya'da Tarım ve Muhtarlık Dairesi kuruldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın muhtarlara verdiği önem yerel yönetimlere de yansımaya başladı. Malatya Büyükşehir Belediyesi, hizmetlerin daha etkili ve doğru yapılabilmesi için Tarımsal Projeler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı kurdu. 

Belediyeden yapılan açıklamada, yeni Daire Başkanlığı'nın kurulduğu duyuruldu. Tarım ve hayvancılık faaliyetlerinin desteklenmesinin yanı sıra muhtarlık iş ve işlemlerinin daha etkin ve verimli bir şekilde yürütülebilmesi için Tarımsal Projeler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı adı altında yeni bir daire başkanlığı kurulduğu bildirildi. Kurulan Daire Başkanlığı’na Hilmi Öksüztepe naklen atandığı açıklandı.

Tarımsal Projeler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde Muhtarlık İşleri Şube Müdürlüğü ile Tarımsal Projeler Şube Müdürlüğü adı altında 2 şube müdürlüğü oluşturulurken, ayrıca daha önce Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığına bağlı olan Strateji Geliştirme ve Hibe Projeleri Şube Müdürlüğü de bu daire başkanlığına bağlandığı öğrenildi.

Yazar: Haberci
malatya haberleri malatya tarım ve muhtarlık dairesi
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.